Vitkin Pinot Noir

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Vitkin Pinot Noir

 

Kraj: Izrael

Region: Judea, ISR

Apelacja: Ella Valley/Valley of Elah

Producent: Vitkin Winery

Szczepy: Pinot Noir

Rodzaj: czerwony, wytrawne

Beczka: 10 miesięcy

Pojemność: 0,75 l

Alkohol: 13%

Wino powstało w całości z gron Pinot Noir dojrzewających na zboczach Judejskich Wzgórz, dojrzewało przez okres dziesięciu miesięcy w dużych beczkach z francuskiego dębu, z cechami opiekania Burgundii. 20% nowy dąb. Klasyczne Pinot Noir ze wspaniałymi dojrzałymi owocami, nutami kawy, prażonymi nutami, kandyzowanymi wiśniami i figą. Na podniebieniu bogate, dobrze zbalansowane i eleganckie o stosunkowo lekkiej budowie ciała. Dominują nuty dojrzałych czerwonych owoców z nutą zielonej gałki muszkatołowej, kopru i cynamonu. Sugestie kulinarne: Szczególnie nadaje się do pieczonej jagnięciny oraz twardych i aromatycznych serów.  W celu zachowania bogactwa jego smaków wino nie jest filtrowane ani klarowane, z wyjątkiem filtracji kamieni przed butelkowaniem. Z tego powodu naturalne osady mogą pojawiać się z czasem, co nie wpłynie na jego jakość.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Doron Belogolovsky, wnuk założycieli Kfar Vitkin, zakochał się we Włoszech we włoskim wini. Winiarz Assaf Paz wyjechał do Francji, aby uczyć się winiarstwa, dyrektor generalna Sharona Paz-Belogolovsky karta ma białe plany. Podczas nauki w 2001 roku niewielki ilość winogron Cabernet Sauvignon był tłumaczony jako naukowy „przebiegny”, w którym wszystko, nauka języka do butelkowania, odbywa się ręcznie. Dziesięć udanych i cieszących się uznaniem utrwaliło się doprowadziło do zmiany sprzętu do produkcji wina, a prace rozpoczęły się na dobre. Przewodniki po winnicach we Francji i Włoszech pomogły Sharonie planowania planów renowacji starej obory, która została zbudowana przez dziadków Dorona i przekształciła ją w pierwszej lokalizacji winnicy. Winiarnia Vitkin wykonana swoją podróż. 

Izraelka podróż między winnicami, odmianami i krajobrazami. Vitkin Winery to jeden z wiodących sprzedawców wina na świecie, z wyjątkową fascynacją winami izraelskimi, a także specjalizujący się w produkcji oryginalnego wina w Izraelu lub w dziedzinie pionierskiej poezji. Od czasów dekady produkcji wina, produkcja win z tej samej branży co Carignan, Cabernet Franc i Petit Syrah, które są obecnie szeroko stosowane, nie ogranicza się do win lokalnych. Winiarnia uważana jest za jedną z najbardziej fascynujących w izraelskim przemyśle winiarskim, dzięki jej doświadczeniu w produkcji oryginalnego izraelskiego wina i odmian, które jeszcze nie zrealizowały pełni potencjału. W Winnicy Vitkin znajdziesz: Carignan, Viognier, Pinot Noir, Gewurztraminer, Cabernet Franc, Johannesburg Riesling, Petit Syrah i inne rodzaje wina. Oprócz dwóch eksperymentalnych plantacji w Moszawie Vitkin, większość winorośli z winnicy Vitkin jest sadzona we wszystkich częściach kraju. Na tych polach rosną winogrona Vitkin uprawiane pod pełną i ciągłą kontrolą pracowników winnicy, na wszystkich etapach procesu wzrostu, od dostosowania odmiany do charakteru winnicy aż do czasu zbiorów.

Vitkin Pinot Noir - Opinie klientów

Dodaj opinię

Vitkin Pinot Noir

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski