Najlepsze ceny. Najlepsze wino na gorące letnie dni i noce.

Massaya Gold Reserve

318,00 zł
Brutto
9996 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Massaya Gold Reserve

 

Kraj: Liban

Region: Dolina Bekaa - Tanail

Producent: Château Massaya

Szczepy:50% Cabernet Sauvignon, 40% Mourvèdre, 10% Syrah

Kolor: czerwony

Rodzaj: wytrawny

Pojemność: 0,75l

 

Niesamowita mieszanka o bogatym dębowym smaku na podniebieniu i dobrej głębi. Wykonane wyłącznie z taninowych odmian winogron. Wino o głębokim purpurowym odcieniu. Pełne aromatów dojrzałych jeżyn, wiśni, wędzonych śliwek oraz nutą kadzidła i drzewa sandałowego. Staranne winifikacja dla optymalnej ekstrakcji i starzenia przez 9 miesięcy w nowych beczkach z francuskiego dębu. Nadaje bogaty i złożony smak, o zrównoważonych taninach i długim finiszu. Sugestie kulinarne: Pieczone mięsa, sery i wędliny. 

 

Nagrody i wyróżnienia:

Wine Spectator 88 pkt.

Robert Parker 88 pkt.

Massaya Gold Reserve - Opinie klientów

Dodaj opinię

Massaya Gold Reserve

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 145 opinii w serwisie Google
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Aktualnie mój ulubiony sklep. Polecone wina biorę "w ciemno".
Michal Radecki