Château Vartely Cabernet Sauvignon

57,00 zł
Brutto
599 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Château Vartely Cabernet Sauvignon

 

Kraj: Mołdawia

Region: Valul lui Traian

Apelacja: IGP Valul lui Traian

Producent: Château Vartely

Szczepy: Cabernet Sauvignon

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Temp. serwowania: 15–16°C

Pojemność: 0,75lC4

 

Wino o zdecydowanym, mocnym, aromacie świeżych owoców wiśni i czarnej porzeczki. Na podniebieniu dobra budowa, krągłe i jedwabiste. Sugestie kulinarne: Podawać do mięs z grilla, półtwardych serów, grzybów z patelni. 

 

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Mołdawia jest europejską potęgą winiarską. Areał upraw to ok. 112 tys. ha, a wielkość produkcji sięga 4 mln butelek rocznie. Winorośl uprawia się tu od ponad 2 tys lat. Znacznie młodsza, bo założona w roku 2005, jest winiarnia Château Vartely. Jej założycielom przyświecał jeden cel – zbudowanie supernowoczesnej firmy, która będzie produkować wina zdolne do konkurencji na zachodnioeuropejskim rynku. Château Vartely to dość młoda mołdawska winnica, która w krótkim czasie stała się symbolem swojego kraju. Z punktu widzenia uprawy winorośli Château Vartely to firma, która łączy najnowsze technologie uprawy winorośli i przetwarzania winogron z pasją do produkcji wysokiej jakości wina. Własne winnice zlokalizowane w regionach Codru i Valul lui Traian zapewniają jej wysoką jakość tworzonych win. Mikroklimat panujący w tych regionach umożliwia produkcję wyjątkowych win. Wina produkowane z europejskich i krajowych odmian winorośli uczyniły Château Vartely jedną z najbardziej poszukiwanych przez konsumentów firm. Doskonałość i niezwykła jakość win Château Vartely została doceniona medalami i wyróżnieniami przyznawanymi na najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursach. Château Vartely powstało w 1996 roku, ale pierwsze wina tej marki pojawiły się w 2004 roku i szybko wywarły znaczący wpływ na krajowy i międzynarodowy rynek win. Autorem tych win jest Arcadie Foșnea, jeden z najbardziej profesjonalnych i utalentowanych enologów w Mołdawii. Château Vartely to firma, która łączy najnowsze technologie w uprawie winorośli i przetwórstwie winogron z pasją do produkcji wysokiej jakości wina. Jakość win Château Vartely podkreślają medale i wyróżnienia zdobyte na najbardziej renomowanych międzynarodowych konkursach: Mondial de Bruxelles, Mundus Vini, Vinalies Internationales, Carafe, International Wine and Spirit Competition, Sakura, Citta del Vino, Défi International Wine itp.

Château Vartely Cabernet Sauvignon - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2023-06-12

Dobre Mołdawskie wino

Przyjemne czerwone półsłodkie wino mołdawskie o przyjemnym aromacie świeżych ciemnych owoców. W ustach krągłe i miękkie, o smaku przywodzącym na myśl konfitury i dojrzałe owoce leśne.

Dodaj opinię

Château Vartely Cabernet Sauvignon

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.4
Na podstawie 134 opinii w serwisie Google
Super sklep z winami. Sprzedawca zdobył moje zaufanie i satysfakcję poprzez szeroki wybór przetestowanych win o wysokiej jakości. Ze względu na prestiż, jakoś, profesjonalą pomoc i obsługę.
Robert Nowak Jezioranski
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski