Château Vartely Cabernet Sauvignon

51,00 zł
Brutto
9996 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Château Vartely Cabernet Sauvignon

 

Kraj: Mołdawia

Region: Valul lui Traian

Apelacja: IGP Valul lui Traian

Producent: Château Vartely

Szczepy:Cabernet Sauvignon

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Temp. serwowania: 15–16°C

Pojemność: 0,75lC4

 

Wino o zdecydowanym, mocnym, aromacie świeżych owoców wiśni i czarnej porzeczki. Na podniebieniu dobra budowa, krągłe i jedwabiste. Sugestie kulinarne: Podawać do mięs z grilla, półtwardych serów, grzybów z patelni. 

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Mołdawia jest europejską potęgą winiarską. Areał upraw to ok. 112 tys. ha, a wielkość produkcji sięga 4 mln butelek rocznie. Winorośl uprawia się tu od ponad 2 tys lat. Znacznie młodsza, bo założona w roku 2005, jest winiarnia Château Vartely. Jej założycielom przyświecał jeden cel – zbudowanie supernowoczesnej firmy, która będzie produkować wina zdolne do konkurencji na zachodnioeuropejskim rynku. Château Vartely to dość młoda mołdawska winnica, która w krótkim czasie stała się symbolem swojego kraju. Z punktu widzenia uprawy winorośli Château Vartely to firma, która łączy najnowsze technologie uprawy winorośli i przetwarzania winogron z pasją do produkcji wysokiej jakości wina. Własne winnice zlokalizowane w regionach Codru i Valul lui Traian zapewniają jej wysoką jakość tworzonych win. Mikroklimat panujący w tych regionach umożliwia produkcję wyjątkowych win. Wina produkowane z europejskich i krajowych odmian winorośli uczyniły Château Vartely jedną z najbardziej poszukiwanych przez konsumentów firm. Doskonałość i niezwykła jakość win Château Vartely została doceniona medalami i wyróżnieniami przyznawanymi na najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursach. Château Vartely powstało w 1996 roku, ale pierwsze wina tej marki pojawiły się w 2004 roku i szybko wywarły znaczący wpływ na krajowy i międzynarodowy rynek win. Autorem tych win jest Arcadie Foșnea, jeden z najbardziej profesjonalnych i utalentowanych enologów w Mołdawii. Château Vartely to firma, która łączy najnowsze technologie w uprawie winorośli i przetwórstwie winogron z pasją do produkcji wysokiej jakości wina. Jakość win Château Vartely podkreślają medale i wyróżnienia zdobyte na najbardziej renomowanych międzynarodowych konkursach: Mondial de Bruxelles, Mundus Vini, Vinalies Internationales, Carafe, International Wine and Spirit Competition, Sakura, Citta del Vino, Défi International Wine itp.

Château Vartely Cabernet Sauvignon - Opinie klientów

Dodaj opinię

Château Vartely Cabernet Sauvignon

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski