Wino Vive La Vie Sauvignon Wino Bezalkoholowe

50,00 zł
Brutto
600 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Słodkie
Wino bezalkoholowe
Wino bezalkoholowe
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Vive La Vie Sauvignon Alcohol Free 

 

 

Kraj: Niemcy

Region: Rheinhessen

Producent: Les Grands Chais De France

Szczepy: Sauvignon Blanc

Rodzaj: białe, słodkie

Temp. serwowania: 10-13°C

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 0% c3     

 

Nota degustacyjna:

Delektowanie się winem bezalkoholowym jest teraz możliwe! Wino to jest wytwarzane zgodnie z normalnym procesem, po którym alkohol jest usuwany z wina za pomocą technologii próżniowej. Wino jest destylowane w temperaturze niższej niż 30 stopni Celsjusza, dzięki czemu alkohol odparowuje w czterech fazach. Procedura ta trwa kilka minut i dlatego jest bardzo skuteczna. Stosowany do tego system jest sterowany komputerowo i zapewnia optymalną i prawidłową ekstrakcję alkoholu. Wino bezalkoholowe może zawierać maksymalnie 0,5% alkoholu. To wino zawiera mniej niż 0,5% alkoholu i jest wyjątkowo odpowiednie jako alternatywa dla tych, którzy chcą doświadczyć wina bezalkoholowego!

Vive La Vie Sauvignon Wino Bezalkoholowe - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2023-10-02

Wino Bezalkoholowe

Przyjemne delikatnie słodkie wino Vive La Vie Sauvignon - Polecam

Oceń 
Quality


2023-05-31

orzeźwiające Sauvignon bez %

Naprawdę bardzo dobre bezalkoholowe Sauvignon, świeże i rześkie z przyjemną słodyczą, można się oszukać.

Dodaj opinię

Vive La Vie Sauvignon Wino Bezalkoholowe

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 165 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka