Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Mount Riley & Villa Maria Wina Nowozelandzkie Sauvignon Blanc

140,00 zł
Brutto
12 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Mount Riley & Villa Maria Wina Nowozelandzkie Sauvignon Blanc   

 

Kraj: Nowa Zelandia

Region: Marlborough

Szczep: Sauvignon Blanc

Pojemność: 0,75l 

 

Villa Maria dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w produkcji wina, Villa Maria jest liderem w wytwarzaniu z pasją nowozelandzkiego Sauvignon Blanc, znanego na całym świecie. Pochodzący z Francji Sauvignon Blanc znalazł drugi dom w Marlborough w Nowej Zelandii z wyjątkową aromatyczną, owocową i pikantną kwasowością, płótnem, które wyraża zarówno terroir, jak i waleczność winiarza. Marlborough to największy region uprawy winorośli w Nowej Zelandii, w którym znajdują się ponad dwie trzecie winorośli w kraju, a dzięki długim nasłonecznieniu, żyznej, ale dobrze przepuszczalnej glebie i chłodnym nocom, nic dziwnego, że jest epicentrum Sauvignon Blanc.

 „To, co najbardziej kocham w Marlborough Sauvignon Blanc, to dziedzictwo, które budujemy jako marka i jako kraj”, mówi winiarz Villa Maria Helen Morrison. „Sześćdziesiąt lat temu nikt nie mógł przewidzieć, jakie zainteresowanie, skalę i wzrost na całym świecie zwróciło nowozelandzkie Sauvignon Blanc. Wierzę, że produkujemy jedne z najlepszych ofert Sauvignon Blanc na świecie, a miłośnicy wina i krytycy ze wszystkich krańców świata wydają się z tym zgadzać”.

Private Bin Sauvignon Blanc Villa Maria jest uosobieniem nowozelandzkiego Sauvignon Blanc. To wino jest idealną mieszanką wykonaną z owoców z podregionów Marlborough z doliny Awatere i doliny Wairau, aby pokazać wszystko, co świeże i żywe w regionie. Doświadczony zespół winiarski Villa Maria ocenia różne paczki owoców i winifikuje je osobno, zgodnie z potrzebami każdego z nich. Liczne partie są następnie łączone, aby stworzyć charakterystyczny dla Villa Maria, wielokrotnie nagradzany Sauvignon Blanc. Zawsze innowacyjna i zawsze myśląca przyszłościowo, Villa Maria znajduje się w czołówce inicjatyw zrównoważonego rozwoju w nowozelandzkim przemyśle winiarskim. „Gdy patrzymy w naszą przyszłość, musimy nieustannie dążyć do tego, by być liderem, dostarczając wina o wyjątkowej jakości, jednocześnie zapewniając, że chronimy naszą ziemię i środowisko dla przyszłych pokoleń” – mówi Morrison.

Mount Riley należy do jednych z najważniejszych posiadłości w Marlborough. Posiadłość Mount Riley została założona 1992 roku przez John Buchanana, który doświadczenie zdobywał już od lat 70-tych. Od roku 2008 firmą zarządza córka Johna.Od chwili wypuszczenia na rynek pierwszego rocznika w połowie lat 90-tych winnica kładzie duży nacisk, na jakość produkowanych win w przystępnej cenie, które w założeniu twórców mają być doskonałe. Mount Riley jest jedną z najszybciej rozwijających się posiadłości winiarskich w Marlborough.

 

Villa Maria Sauvignon Private Bin Blanc Marlborough

Mount Riley Sauvignon Blanc Marlborough

Mount Riley & Villa Maria Wina Nowozelandzkie Sauvignon Blanc - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-07-10

Wyborne wina z Nowej Zelandi

Wyborne białe wina o rześkich aromatach marakui, białej brzoskwini i grejpfruta przemieszanych z nutami ziołowymi i mineralnymi. W ustach lekkie, świeże i smakowite, o długim finiszu

Oceń 
Quality


2022-07-09

Zestaw wybranych win z Nowej Zelandii powinien kosztować 100

Owocowe i aromatyczne z nutami kiwki, nektarynki, skórki cytrusów i słodkiej bazyli. Orzeźwiające i soczyste szybko znika z kieliszka.

Oceń 
Quality


2022-06-20

Zestaw Nowozelandzkich win od Bachus Wina

Lubisz wina nowozelandzkie, lub chcesz spróbować wino, które zostało sprowadzone prosto z Nowej Zelandii? Zestaw Nowozelandzkich win od Bachus Wina jest jak prezent. Pomimo bardzo dobrych win bardzo miłe ceny. Polecam

Dodaj opinię

Mount Riley & Villa Maria Wina Nowozelandzkie Sauvignon Blanc

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki