Nowa Zelandia Wina Sauvignon Blanc Zestaw 001

200,00 zł
Brutto
9972 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Delikatnie Wytrawne
Okazja
Zestawy Win
Potrawa
Do Ryb i Owoców Morza
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Nowa Zelandia Wina Sauvignon Blanc Zestaw 001

Zestaw składa się z czterech win

Caroline Bay Sauvignon Blanc Marlborough

Saint Clair Sauvignon Blanc Marlborough

Mount Riley Sauvignon Blanc Marlborough

Hunky Dory Sauvignon Blanc Marlborough

Nowa Zelandia Wina Sauvignon Blanc Zestaw 001 - Opinie klientów

Dodaj opinię

Nowa Zelandia Wina Sauvignon Blanc Zestaw 001

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 276 opinii w serwisie Google
Pyszne wina. Polecam wszystkim.
Ala Rychlinska
Miło was wspominam, przy każdej nowo otwartej butelce z przyjaciółmi pada pytanie kto mi pomaga dobrać wina. Przekonująco odpowiadam że to kwestia czasu i wile wina należy spróbować aby odkryć te naprawdę dobre. Dużo jest dobrych win, lecz te szczególne to własnie od was. Podkreślam tą... historię ponieważ zdradziłem was kupując u konkurencji. Zaproponowali mi rabat 40% zabrzmiało sugestywnie i skusiłem się. Zakupiłem wina i pochwaliłem się żonie o wspaniałym rabacie. Nagle dostrzegłem uśmiech i hi hot. Żona kupiła ta samą butelkę wina bez rabatu w innym sklepie za tą sama cenę. No dobrze zatem sprawdzamy czy wina smakują zarówno dobrze jak wynegocjowana cena. Otwieramy pierwszą butelkę i już uśmiech brak, skucha, otwieramy drugą butelkę i skucha. Zrozumiałem iż wspaniały rabat kryje w sobie tajemnice. Ja już za niespodzianki dziękuję, tylko u was kupuję. Zdrówka. ( więcej )
Mateusz Romanowski
Szczerze polecam! Świetny wybór, doskonała znajomość produktów przez ekipę salonu. Faworyt UNO 1 primitivo di mandura oczywiście.
Dominik Orlowski
Polecam wasz sklep z uwagi na doskonały wybór win. Wielokrotnie zakupiłem sporo wina i wszystkie z wysokim uznaniem. Zapewne macie dobrego doradcę który podpowiada które wina są super. W każdym bać razie jestem bardzo zadowolony z win i z miła chęcią będę was wspierał.
Tomasz Piekarski