Adoria Pinot Noir

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Adoria Pinot Noir

 

Kraj: Polska

Region: Dolny Śląsk

Apelacja: Zachowice

Producent: Adoria Vineyards

Szczepy: Pinot Noir

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 12,5 %

 

Wino powstało w całości z pełni dojrzałych gron Pinot Noir dojrzewających w dębowych beczkach po Chardonnay. Wino ujawnia typowe nuty dla Pinot Noir aromaty, malin, truskawki, wiśni z delikatnymi akcentami wanilii, pieprzu oraz dymu. Na podniebieniu wyczuwamy nuty malin , truskawki oraz wanilii. Wino długie, z dobrze zintegrowanymi taninami.

Sugestie kulinarne: pieczona gęś, dziczyzna, pasztety, grillowany tuńczyk.

Adoria Pinot Noir - Opinie klientów

Dodaj opinię

Adoria Pinot Noir

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski