Jakubów Solaris

67,00 zł
Brutto

Opis

Kolor
Białe
Smak
Półsłodkie
Chwilowo niedostepny
Chwilowo niedostepny
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Jakubów Solaris

 

Kraj: Polska

Region: Dolny śląsk

Apelacja: Wzgórza Dalkowskie

Producent: Winnica Jakubów

Szczepy: Solaris

Kolor: białe

Rodzaj: półsłodkie

Pojemność: 0,5l

Alkohol: 12,5 %

 

Eleganckie, białe, półsłodkie wino z odmiany Solaris, które swoją słodycz zawdzięcza późnym zbiorom, zrodzynkowanych częściowo gron. Wino jest gęste i ekstraktywne, ujawniające cudowne aromaty gruszki, brzoskwiń oraz miodu. Na podniebieniu przyjemna słodycz zrównoważona przyjemną kwasowością, której towarzyszą nuty cytrusów, grejpfruta, gruszek oraz brzoskwiń.

Sugestie kulinarne: sałatki owocowe, desery, aperitif.

 

Winnica Jakubów leży w północnej części województwa dolnośląskiego w środkowej części Wzgórz Dalkowskich. Rzeźba terenu z licznym pasmami wyniosłości i jarów stwarza możliwość idealnego dopasowania stanowiska do wymagań winorośli. Winnica położona jest na południowym zboczu wału, osłonięta pasmem drzew i krzewów od północy oraz zalesionymi wzniesieniami od wschodu i zachodu. Starannie wybrane stanowisko, klimat południowo- zachodniej Polski oraz mikroklimat rejonu Wzgórz Dalkowskich zapewniają idealne warunki dojrzewania owoców a gliniasto- piaszczysta gleba gwarantuje dostarczenie owocom potrzebnej ilości składników mineralnych i wody.

Jakubów Solaris - Opinie klientów

Dodaj opinię

Jakubów Solaris

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski