Mazovia Arte Polskie Wino Białe

74,00 zł
Brutto
9996 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Mazovia Arte Polskie Wino Białe

 

Kraj: Polska

Kolor: białe

Winnica: Winnica Dwórzno

Region: Wysoczyzna Wysokomazowiecka

Szczepy: Aurora, Seyval Blanc, Johanitter,

Hibernal, Solaris Edycja limitowana

Pojemność 0,75l

Alk.12%

 

Wino couvèe białe półwytrawne. Barwa jasno złota. Aromaty złożone, kwiatowo owocowe z dominacją jabłek i orzecha włoskiego. W ustach świeże delikatnie mineralne i owocowe. Produkt w pełni naturalny, wino dobrze smakuje jako aperitif. Wytworzone z własnych winogron zebranych w winnicy Dwórzno, położonej na Wysoczyźnie Mazowieckiej, skąd bierze początek 7 rzek. Doskonałe do ryb i serów.

BK6

Mazovia Arte Polskie Wino Białe - Opinie klientów

Dodaj opinię

Mazovia Arte Polskie Wino Białe

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad