Saint Vincent Riesling Lubuskie

74,00 zł
Brutto
392 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Polskie Wino Saint Vincent Riesling

Kraj: Polska

Region: Lubuskie

Producent: WINNICA SAINT VINCENT

Szczepy: Riesling

Rodzaj: białe wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5 % BK17

Wino powstało w całości z gron Riesling, prezentuje jasno słomkową barwę z aromatami owoców cytrusowych, brzoskwiń, morelek, z akcentami białych owoców pestkowych, jabłek oraz gruszek. Na podniebieniu świeże i soczyste z przyjemnie zaznaczoną kwasowością, której towarzyszą nuty cytrusów, agrestu oraz zielonego jabłka. Sugestie kulinarne: ryby , drób, kuchnią wegetariańska, lekkie sałatki, aperitif.

Winnica swoją nazwę bierze od Świętego Wincenta, patrona winiarzy. Mieści się ona w Borowie Wielkim, około 35 km na południe od Zielonej Góry i działa od roku 2009. Właścicielem i pomysłodawcą projektu jest Francuz Jean Mulot.

Saint Vincent Riesling Lubuskie - Opinie klientów

Dodaj opinię

Saint Vincent Riesling Lubuskie

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski