Saint Vincent Riesling Lubuskie

74,00 zł
Brutto
392 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Polskie Wino Saint Vincent Riesling

Kraj: Polska

Region: Lubuskie

Producent: WINNICA SAINT VINCENT

Szczepy: Riesling

Rodzaj: białe wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5 % BK17

Wino powstało w całości z gron Riesling, prezentuje jasno słomkową barwę z aromatami owoców cytrusowych, brzoskwiń, morelek, z akcentami białych owoców pestkowych, jabłek oraz gruszek. Na podniebieniu świeże i soczyste z przyjemnie zaznaczoną kwasowością, której towarzyszą nuty cytrusów, agrestu oraz zielonego jabłka. Sugestie kulinarne: ryby , drób, kuchnią wegetariańska, lekkie sałatki, aperitif.

Winnica swoją nazwę bierze od Świętego Wincenta, patrona winiarzy. Mieści się ona w Borowie Wielkim, około 35 km na południe od Zielonej Góry i działa od roku 2009. Właścicielem i pomysłodawcą projektu jest Francuz Jean Mulot.

Saint Vincent Riesling Lubuskie - Opinie klientów

Dodaj opinię

Saint Vincent Riesling Lubuskie

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 97 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Potrzebowałam wina na urodzinową kolację z mężem. Pan doradził mi bardzo dobre wino w dobrej cenie (włoskie Angello Borani, Governo). Polecam i sklep i wino. Dziekuję za pomoc w wyborze.
Iwona Trzmiel
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel