Wino Lumini Płochockich

87,00 zł
Brutto
1205 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Wina Plochockich Lumini

 

Kraj: Polska

Region: Sandomierz

Producent: Płochoccy

Winnica Płochockich

Szczepy: Pinot Blanc,

Seyval Blanc, Sibera

Pojemność: 0,7l VIP

Alkohol: 12,5%

 

Wino o pięknej słomkowej barwie z połyskliwymi refleksami. Wino Lumini jest wytrawne, bardzo aromatyczne, z dominującymi nutami cytrusów, jabłek i muszkatu. W ustach eleganckie, czyste, o bogatym smaku i dobrej równowadze między kwasowością i nutami słodyczy. Dobra równowaga i odświeżające zakończenie. Wino idealne do owoców morza, sałatek ,ryb i dań kuchni azjatyckiej.Wino o pięknej słomkowej barwie z połyskliwymi refleksami.

Barbara i Marcin Płochoccy, od kilku lat są faworytami w produkcji win Polskich w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, położone nad Wisłą, na siedmiu wzgórzach. Wina wytwarzając w rodzinnej winnicy w Darominie, z pasją i zamiłowaniem. Staranna praca w winnicy i bardzo dokładnie dopracowane receptury w winiarni, pokazują, że nawet w niezbyt sprzyjających warunkach klimatycznych, można wytwarzać wina wysokiej jakości, które mogą być atrakcyjne dla klientów.

Wino Lumini Płochockich - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2020-09-22

Limini

Bardzo dobre białe wino.
Może konkurować z niemieckimi rieslingami.

Dodaj opinię

Wino Lumini Płochockich

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 297 opinii w serwisie Google
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka