Wino Burmester Ruby Porto

88,00 zł
Brutto
599 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Słodkie
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Burmester Ruby Porto

 

Kraj: Portugalia

Region: Douro

Apelacja: Vinho DO Porto

Szczep: Touriga, Touriga Franca, Tinta Barocca, Tinta Roriz

Rodzaj: słodkie

Poj.: 0,75l

 

Purpurowo czerwony, intensywny kolor. Fantastyczny aromat świeżych winogron połączony z zapachem dojrzałych kwiatów. W ustach młode , niespokojne z mocno wyczuwalnymi czerwonymi owocami. Potrawy: Desery truskawkowe, owoce i czekolada.  

 

Notatki Sommlier Bachus Wina

W 1730 roku Henry Burmester i John Nash założyli w Londynie firmę Burmester & Nash zajmującą się handlem zbożem. Później, w 1750 roku, w Vila Nova de Gaia zaczęto eksportować wino porto do Europy i na Wyspy Brytyjskie. Z pokolenia na pokolenie wyróżniali się dyscypliną i wiedzą, jaką poświęcili winu porto, podnosząc nazwę Burmester do najwyższego poziomu jakości i międzynarodowego uznania. Burmestera możemy uważać za specjalistę od zbiorów, dysponującego wspaniałymi zbiorami, które regularnie wypuszcza. Mimo to porty Vintage są doskonałej jakości, ukazując swój blask we wspaniałych latach vintage. Pod koniec tysiąclecia Burmester został przejęty przez Grupę Sogevinus, która w dalszym ciągu utrwala marki stworzone pięć wieków temu.

Burmester Ruby Porto - Opinie klientów

4.5
Oceń 
Quality


2024-02-07

Porto Ruby piję bo lubię

Porto Ruby jest jak bursztyn, zależy jak spojrzysz tak do Ciebie się uśmiecha. A Twój uśmiech się poszerza gdy tylko pierwszy łyk porto na Twoje podniebienie przenika.

Oceń 
Quality


2022-10-09

Burmester Ruby Porto

Port to obfite jasne rubinowe wino, z intensywnym i młodzieńczym nosem, z aromatycznymi nutami przypominającymi wiśnie. W ustach jest zrównoważony i owocowy oraz o dobrej długości.

Dodaj opinię

Burmester Ruby Porto

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 165 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka