Julian Reynolds Reserva Tinto

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Julian Reynolds Reserva Tinto

 

Kraj: Portugalia

Region: Alentejo

Apelacja: Alentejo VR

Producent: Reynolds Wine Growers

Szczepy: Alicante Bouchet, Trincadeira, Syrah

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14,5 %

Certyfikaty: wino wegańskie

 

Julian Reynolds Reserva Tinto prezentuje głęboki czerwono rubinowy odcień z aromatami owoców leśnych, dzikich jagód oraz przypraw z delikatną nutą tytoniu i mokki. Na podniebieniu soczyste, świeże z jedwabistymi taninami. Cudownie zwarte z dużą ilością owoców oraz mineralnym napięciem. Wino dojrzewało przez okres 24 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego.                                                                                                           Sugestie kulinarne: duszone mięsa, pieczone mięsa, dziczyzna, sery, wędliny dojrzewające, bk17

Ze względu na wysoką jakość winogron, wina Reynolds są prawie wolne od siarczynów. Wina są produkowane z koncentracją owoców i zgodnie z najsurowszymi normami higienicznymi, aby wino trwało przez dziesięciolecia.

 

Posiadłość Reynolds Wine Growers znajduje się przy Parku Narodowym wzgórz S. Mamede, w pobliżu Portalegre, w regionie Północnego Alentejo, miejscu o ogromnej urodzie – pięćset akrów łąk poprzecinanych zielenią, złotem i intensywnym brązem. Tamtejsza sceneria jest wypełniona niebem i wzgórzami, dębami i korkami rozsianymi po całym krajobrazie jak owce. Gospodarstwo i winnica znajdują się pośród winnicy, co pozwala uniknąć długiego transportu winogron podczas zbiorów.

Główne uprawiane odmiany to tradycyjne w regionie: Trincadeira, Aragonez, Alfrocheiro, Arinto i Alicante Bouschet – ta ostatnia została sprowadzona do Portugalii przez Roberta i Jonha Reynoldsów, jego młodszego brata, ponad półtora wieku temu i nadal jest używana jako baza czerwonych win Reynolds.

 

Nagrody i wyróżnienia:

Robert Parker 92/100 pkt;
Wines of Portugal Challenge złoto

Julian Reynolds Reserva Tinto - Opinie klientów

Dodaj opinię

Julian Reynolds Reserva Tinto

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski