Taylors Select Reserve Porto

92,00 zł
Brutto

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Porto Taylors Reserva

 

Kraj:Portugalia

Szczepy: Touriga Nacional, Touriga Francesa,

Tinta Roriz, Tinta Barroca, Tinta Cao

Rodzaj: czerwone, słodkie

Pojemność: 0,75 l

 

Barwa intensywny rubn. W smaku swiezy, miekki, mocno owocowy. Taylora Select Reserve porto jest gotowe do picia. Taylora Select jest doskonałym towarzyszem dla bogatych serów, suszonych owoców i deserów z czekolady i owoców czarnego. Taylora Select Reserve Port jest mieszanką starannie wyselekcjonowanych młodych czerwonych win produkowanych w Baixo Corgo i Cima obszarów Corgo górnej doliny Douro Wino dojrzewa minimum 20 miesięcy w dębowych kadziach. C

YG

Notatki Sommelier Bachus Wina

Porto Taylors Reserva posiada głęboki rubinowo-czerwony kolor z granatową obwódką. Klasyczny intensywny czarny owocowy nos. Mocne, energiczne, pełne podniebienie, o mocnych owocowych smakach i długim finiszu. Taylors Select Reserve Port jest mieszany z czerwonych win produkowanych w rejonach Baixo Corgo i Cima Corgo w górnej części Doliny Douro, wybranych ze względu na głębię koloru, intensywne owoce i pełne, jędrne podniebienie. Wina te dojrzewają przez około trzy lata w kadziach dębowych, gdzie miękną i rozwijają się, nie tracąc świeżego, intensywnego owocowego charakteru i głębokiego rubinowego koloru. Gotowy do picia. Nie wymaga dekantacji. Butelkę należy przechowywać w pozycji pionowej, chronić przed światłem oraz w chłodnej i stałej temperaturze. Wino korzysta z lekkiego schłodzenia, między 12ºC a 16ºC. Bardzo dobrze nadaje się do klasycznej kombinacji porto i sera. Dobry cheddar wiejski byłby idealny. Pyszny jest także do deserów z ciemnej czekolady lub owoców jagodowych.

Taylors Select Reserve Porto - Opinie klientów

Dodaj opinię

Taylors Select Reserve Porto

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 295 opinii w serwisie Google
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka
Znam dużo sklepów z winami, jednak jesteście stworzeni dla mnie. Możliwe że to zbieg okoliczności że wina które wam samuraja mi też. Niech tak zostanie. Lubię Was bardzo.
Karolina Bartoszewicz
Szkoda tylko, że nikt od wielu prób połączeń nie ma chęci odebrać telefonu
Mona Suf