Taylors Select Reserve Porto

112,00 zł
Brutto
13 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Słodkie
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Porto Taylors Reserva

 

Kraj:Portugalia

Szczepy: Touriga Nacional, Touriga Francesa,

Tinta Roriz, Tinta Barroca, Tinta Cao

Rodzaj: czerwone, słodkie

Pojemność: 0,75 l

 

Barwa intensywny rubn. W smaku swiezy, miekki, mocno owocowy. Taylora Select Reserve porto jest gotowe do picia. Taylora Select jest doskonałym towarzyszem dla bogatych serów, suszonych owoców i deserów z czekolady i owoców czarnego. Taylora Select Reserve Port jest mieszanką starannie wyselekcjonowanych młodych czerwonych win produkowanych w Baixo Corgo i Cima obszarów Corgo górnej doliny Douro Wino dojrzewa minimum 20 miesięcy w dębowych kadziach.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Porto Taylors Reserva posiada głęboki rubinowo-czerwony kolor z granatową obwódką. Klasyczny intensywny czarny owocowy nos. Mocne, energiczne, pełne podniebienie, o mocnych owocowych smakach i długim finiszu. Taylors Select Reserve Port jest mieszany z czerwonych win produkowanych w rejonach Baixo Corgo i Cima Corgo w górnej części Doliny Douro, wybranych ze względu na głębię koloru, intensywne owoce i pełne, jędrne podniebienie. Wina te dojrzewają przez około trzy lata w kadziach dębowych, gdzie miękną i rozwijają się, nie tracąc świeżego, intensywnego owocowego charakteru i głębokiego rubinowego koloru. Gotowy do picia. Nie wymaga dekantacji. Butelkę należy przechowywać w pozycji pionowej, chronić przed światłem oraz w chłodnej i stałej temperaturze. Wino korzysta z lekkiego schłodzenia, między 12ºC a 16ºC. Bardzo dobrze nadaje się do klasycznej kombinacji porto i sera. Dobry cheddar wiejski byłby idealny. Pyszny jest także do deserów z ciemnej czekolady lub owoców jagodowych.

Taylors Select Reserve Porto - Opinie klientów

Dodaj opinię

Taylors Select Reserve Porto

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski