Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Cederberg Shiraz

215,00 zł
Brutto
600 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Cederberg Shiraz

 

Producent: Cederberg Private Cellar

Region: Western Cape

Szczep: 100 % Shiraz

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75lBK5

 

Barwa ciemnej wiśni z granatowymi refleksami. Aromaty potężne, suszonej wiśni, wędzonych śliwek, w towarzystwie dębu i kawy. W ustach bogate, z dominację ciemnych owoców, przypraw, ciemnej czekolady. Dobrze zbudowane wino o trwałych taninach i imponującej głębi. Poważne wino, polecane do dziczyzny, befsztyk wołowy.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Pikantny, obfity i bekonowy świetnie: ten wspaniale bogaty i skoncentrowany południowoafrykański Shiraz pokazuje, jak wspaniale kraj radzi sobie z tą odmianą. Winorośl sadzi się na dużych wysokościach. Wykończony dzikimi fiołkami i tęsknotą. David Nieuwoudt jest obecnie właścicielem 5. generacji tej pięknej winnicy w północnej części Afryki Południowej. Winnice znajdują się w obszarze Cederberg o tej samej nazwie, na wysokości ponad 1000 metrów. Chłodna i bardzo odległa lokalizacja powoduje, że winnica nie zawiera wirusów. Wina Cederberg wyróżniają się elegancją i czystością aromatów owocowych oraz smaków i hurtowników w medalach. Shiraz jest również znany na całym świecie jako syrah i ma się dobrze w Cederberg. Wino jest nowoczesne dzięki namoczeniu na zimno w celu relatywnie chłodnej i krótkotrwałej fermentacji. Następnie następuje 15-miesięczne dojrzewanie głównie w francuskich beczkach dębowych Allier.

 

Nagrody:

Międzynarodowy Konkurs Win i Alkoholi 2019 - Srebrny Najlepszy

Syraz du Monde 2018: Top 10 - 2019 rocznik

Karafka Wine Awards 2019 Azja - Brąz

Michelangelo międzynarodowe nagrody Wine, SA 2019 - Złoty

Międzynarodowy Konkurs Wina i Duch 2016 - Srebrny Najlepszy

Novare SA Wine Awards 2019 terrior : Olifants River Region, Lamberts Bay & Cederberg Oddziały - Top Shiraz

Old Mutual Trophy Wine Show 2019 - Brąz

Syrah du Monde Awards 2019 - Srebrny

Decanter World Wine Awards 2019 - Bronze

Wine Awards 2019 Michelangelo: Double Gold - 2019 rocznik

Veritas 2019: Double Gold - 2019 Vintage

Wine Awards 2019 Michelangelo: Złoto - 2019 rocznik

SA Top 100 2019 - 2019 rocznik

Veritas 2018: Złoto - 2019 rocznik

Cederberg Shiraz - Opinie klientów

Dodaj opinię

Cederberg Shiraz

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki