Beringer Knights Valley Cabernet Sauvignon

307,00 zł
Brutto
2 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Beringer Knights Valley Cabernet Sauvignon

 

WINEMAKER Mark Beringer

90 PUNKTÓW, WINE ADVOCATE

Wino posiada głęboką barwę wiśniowego koloru. Aromaty złożone ciemnych dojrzałych owoców. W smaku dobrze zbudowane z wyczuwalną ciemną sliwką , morelą na tle czekolady, kawy, cedru. Aby zachować unikalną charakterystykę różnych partii z różnych obszarów winnicy, każdy jest dokładnie monitorowany w procesie winifikacji. Rozszerzona maceracja stworzyła większe garbniki, aby poprawić bujne odczucia w ustach mieszanki i uzyskać maksymalną ilość koloru, aromatów i aromatów. Wina następnie leżakowano w beczkach z francuskiego dębu (25 procent nowych) przez 16 miesięcy i poddano fermentacji malolaktycznej dla dalszego rozwoju tekstury i odczucia w ustach. Terror znajduje się 17 mil na północny zachód od winnicy, winnica Knights Valley jest około 600 akrów i ma skaliste, dobrze przepuszczalne gleby, które doskonale pasują do Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc, Malbec i Petit Verdot. Wino polecane do czerwonych mięs, aromatycznych serów, wołowina lekko przysmażona, jagnięcina, indyk z pieca, kaczka nadziewana jabłkami, krokiet mięsne z farszem grzybowym, makarony w sosach śmietanowych.

Beringer Knights Valley Cabernet Sauvignon - Opinie klientów

Dodaj opinię

Beringer Knights Valley Cabernet Sauvignon

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski