Charles Smith Boom Boom Syrah

118,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Darmowy zwrot do 14 dni

Charles Smith Boom Boom Syrah

 

Kraj: Stany Zjednoczone Ameryki

Region: Washington, Walla Walla

Szczep: 96% Syrah, 4% Viognier

Pojemność: 0,75l PAR

Alkohol: 14,5% PAR1

 

Wielokrotnie nagradzany miękki, soczysty, pikantny, średnio intensywny shiraz z ciemnymi owocami, ziemistymi i mięsistymi nutami na nosie; na podniebieniu nuty czarnej wiśni, jeżyny i tytoniu. Ciesz się samemu lub z jedzeniem - dobrze komponuje się z dobrze przyprawionymi daniami z czerwonego mięsa, tworząc najlepsze połączenie.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Obfite, intensywne i nieokiełznane porcje smaku jeżyn i borówki. Budzi skojarzenia ciepła, popiołu i ziela angielskiego. Hojny i wybuchowy charakter. Boom Boom! eksplodował w branży winiarskiej w 2007 roku, stając się jest jednym z najbardziej znanych win w stanie Washington. To hołd złożony pierwszej utraconej miłości Charlesa – kobiecie o przezwisku „Boom Boom” O’Brien – i jest to jeden z przyjemnych i najśmielszych Syrah z Washington który może porównywać się do dobrej klasy Syrah z Australii.

 

Charles Smith Wines | Washington Wines Are So Awesome. Charles Smith jest winiarzem i założycielem wielu marek z wina. Pierwsze nasadzenia winorośli sadził w Walla Walla Valley AVA w 1999 r. I wydał kolejne 330 skrzynek Syrah w 2001 r. Pod marką K Vintners, a następnie założył swoją markową markę w 2006 r. Smith tworzy wina jednoszczepowe, czasem wzmocnione niedużą ilością dodatkowych szczepów w zależności od stylu. Wytwórnia Smitha, znana z efektownych czarno-białych etykiet i zastrzeżonych nazw, takich jak The Velvet Devil Merlot , Boom Boom! Syrah i Kung Fu Girl Riesling . Smith ma winnice w całej dolinie Columbia, w tym subapelacje Wahluke Slope , Walla Walla Valley , Snipes Mountain i Yakima Valley . Produkcja we wszystkich markach Charlesa Smitha wynosi do 650 000 skrzynek rocznie, co czyni go jednym z największych producentów w Waszyngtonie, który wyprzedził jedynie Chateau Ste. Michelle Estates and Precept. Winnice uprawiają zrównoważone rolnictwo i wykorzystują wodę pochodzącą z recyklingu. Wina cieszą się uznaniem krytyki, utzrmując dobry poziom smaku za rozsądne ceny. Charles Smith został mianowany Winemaker of the Year w 2009 r. Przez Food and Wine Magazine, aw 2010 r. Przez Seattle Magazine. Pięć marek, w tym Kung Fu Girl i Velvet Devil, zostało sprzedanych Constellation w 2016 roku.

Charles Smith Boom Boom Syrah - Opinie klientów

Dodaj opinię

Charles Smith Boom Boom Syrah

Dodaj opinię