Charles Smith Eve Chardonnay Washington

72,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Darmowy zwrot do 14 dni

Charles Smith Eve Chardonnay

 

Kraj: Stany Zjednoczone Ameryki

Region: Washington, Walla Walla

Szczep: Chardonnay

Pojemność: 0,75l PAR1

Alkohol: 13,5%

 

Chardonnay jest nasycone radością miłego aromatu kwiatu hibiskusa, owoców pestkowych, kwiatu jabłoni i nuty kremu cytrynowego są bogate w nos. Podniebienie jest długie, piękne, mineralne i smaczne.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Kremowe i gładkie, z ogromną ilością smaków i aromatów. Azjatyckie gruszki, chrupiące jabłko miodowe i słodko-kwaśny krem cytrynowy, wzbogacone mineralnością. Wino Ewa jest czysta, kusząca. Ze świeżymi, owocowymi smakami i wyrazistymi, jasnymi ustami przypominają słynne jabłka pochodzące ze stanu.

Charles Smith Wines | Washington Wines Are So Awesome. Charles Smith jest winiarzem i założycielem wielu marek z wina. Pierwsze nasadzenia winorośli sadził w Walla Walla Valley AVA w 1999 r. I wydał kolejne 330 skrzynek Syrah w 2001 r. Pod marką K Vintners, a następnie założył swoją markową markę w 2006 r. Smith tworzy wina jednoszczepowe, czasem wzmocnione niedużą ilością dodatkowych szczepów w zależności od stylu. Wytwórnia Smitha, znana z efektownych czarno-białych etykiet i zastrzeżonych nazw, takich jak The Velvet Devil Merlot , Boom Boom! Syrah i Kung Fu Girl Riesling . Smith ma winnice w całej dolinie Columbia, w tym subapelacje Wahluke Slope , Walla Walla Valley , Snipes Mountain i Yakima Valley . Produkcja we wszystkich markach Charlesa Smitha wynosi do 650 000 skrzynek rocznie, co czyni go jednym z największych producentów w Waszyngtonie, który wyprzedził jedynie Chateau Ste. Michelle Estates and Precept. Winnice uprawiają zrównoważone rolnictwo i wykorzystują wodę pochodzącą z recyklingu. Wina cieszą się uznaniem krytyki, utzrmując dobry poziom smaku za rozsądne ceny. Charles Smith został mianowany Winemaker of the Year w 2009 r. Przez Food and Wine Magazine, aw 2010 r. Przez Seattle Magazine. Pięć marek, w tym Kung Fu Girl i Velvet Devil, zostało sprzedanych Constellation w 2016 roku.

Charles Smith Eve Chardonnay Washington - Opinie klientów

Dodaj opinię

Charles Smith Eve Chardonnay Washington

Dodaj opinię