Charles Smith The Velvet Devil Merlot

72,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Darmowy zwrot do 14 dni

Charles Smith The Velvet Devil Merlot

 

Kraj: Stany Zjednoczone Ameryki

Region: Washington, Walla Walla

Szczep: Merlot, 10% Cabernet Sauvignon

Pojemność: 0,75l PAR1

Alkohol: 13,5%

 

Czysty aksamit, głębokie taniny i pyszne czarne owoce, cedr i tytoń oraz czarna porzeczka cassis. Dobrze zbudowane i skoncentrowane, a jednocześnie jedwabiste i wyraźnie. Charles twierdzi, że to wino jest tak dobre, że zdaje się jakby to sam diabeł kazał mu je zrobić. Kiedy hollywoodzki hit „Bezdroża” nagle zrodził anty-Merlotowe uczucia, Charles postanowił odeprzeć niepochlebny obraz tej wspaniałej odmiany. Jeden łyk tego odważnego, zmysłowego stworzenia i dowiesz się, że udało mu się ponownie uczynić wino merlo godnego pochwały.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Zgodnie z nazwą, aksamitnie. Złożone i dokładnie takie smaki, tytoń fajkowy, wiśnia Bing, suszone płatki róż z mieszanką subtelnych ziół i przypraw. Prawdziwe wino. Real Merlot. Fantastyczne aromaty i smaki ciemnych wiśni. Niezwykle miękki Merlot, w tym winie nie ma nic złego. Ciesz się obfitą zupą lub lekkim mięsem. -Nacięcie

 

Charles Smith Wines | Washington Wines Are So Awesome. Charles Smith jest winiarzem i założycielem wielu marek z wina. Pierwsze nasadzenia winorośli sadził w Walla Walla Valley AVA w 1999 r. I wydał kolejne 330 skrzynek Syrah w 2001 r. Pod marką K Vintners, a następnie założył swoją markową markę w 2006 r. Smith tworzy wina jednoszczepowe, czasem wzmocnione niedużą ilością dodatkowych szczepów w zależności od stylu. Wytwórnia Smitha, znana z efektownych czarno-białych etykiet i zastrzeżonych nazw, takich jak The Velvet Devil Merlot , Boom Boom! Syrah i Kung Fu Girl Riesling . Smith ma winnice w całej dolinie Columbia, w tym subapelacje Wahluke Slope , Walla Walla Valley , Snipes Mountain i Yakima Valley . Produkcja we wszystkich markach Charlesa Smitha wynosi do 650 000 skrzynek rocznie, co czyni go jednym z największych producentów w Waszyngtonie, który wyprzedził jedynie Chateau Ste. Michelle Estates and Precept. Winnice uprawiają zrównoważone rolnictwo i wykorzystują wodę pochodzącą z recyklingu. Wina cieszą się uznaniem krytyki, utzrmując dobry poziom smaku za rozsądne ceny. Charles Smith został mianowany Winemaker of the Year w 2009 r. Przez Food and Wine Magazine, aw 2010 r. Przez Seattle Magazine. Pięć marek, w tym Kung Fu Girl i Velvet Devil, zostało sprzedanych Constellation w 2016 roku.

Charles Smith The Velvet Devil Merlot - Opinie klientów

Dodaj opinię

Charles Smith The Velvet Devil Merlot

Dodaj opinię