Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Ironstone Reserve OLD Vine Zinfandel

164,00 zł
Brutto
4 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Ironstone Zinfande Reserve

 

Kraj: U.S.A.

Region: California - Lodi

Producent: Ironstone Vineyards

Szczep: 90% Zinfandel, 10% Petite Sirah

Starzenie: 12 miesięcy Small French Oak

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75 lBK01

Alkohol: 14,5%Alk.

 

Ironstone Zinfandel wzbogacony Petite Sirah tworzy głęboki i bogaty smak, mieszanka pięciu różnych starych winorośli, oferuje pluszowe aromaty i smaki dojrzałych jeżyn, pieprzu i czekolady, wykończone dobrze zaokrąglonymi taninami i długimi, ciemnymi owocowymi wykończenia mi. Bardzo dobry zinfandel. Łagodne ciemne owoce i słodycz w naszym rezerwowym Zinfandel będą idealnie pasować do kremowej i ziołowej wieprzowiny fettuccine Bolognese lub bogatej duszonej wołowiny z dużą ilością obfitych warzyw.BK01

Dorodne krzewy winorośli Zinfandel, w wieku 60-80 lat przekazuja grona bardzo dobrej jakości co ułatwia stworzenie dobrego wina zinfandel. Lodi, ze swoim klasycznym śródziemnomorskim klimatem i dobrze zdrenowanymi glebami, od ponad wieku jest idealnym regionem uprawy światowej klasy Zinfandels.

Ironstone Reserve OLD Vine Zinfandel - Opinie klientów

Dodaj opinię

Ironstone Reserve OLD Vine Zinfandel

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki