Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Ridge East Bench Zinfandel

219,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Ridge East Bench Zinfandel

 

Ridge Estate Zinfandel

Kraj: Stny Zjednoczone

Region: California - Sonoma County

Producent:Ridge Vineyards

Szczep: Zinfandel

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75l

 

Aromaty mali , dojrzałej ciemnej czereśni z delikatnymi nutami korzennymi. W smaku wyczuwalne czarne porzeczki i jeżyny. Wino wielowarstwowe. Polecane do steków, baraniny, żeberek z grilla.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Prawdziwa zinfandel z doliny Dry Creek, East Bench, ukazuje charakterystyczne owoce wiśni i pylistą przyprawę, które są cechami charakterystycznymi tej apelacji. Starając się oddać wyjątkowość samego miejsca, każdą paczkę fermentujemy osobno, używając wyłącznie rodzimych drożdży. Po przejściu przez wina naturalnej fermentacji malolaktycznej, do gotowego wina wybieramy tylko najbardziej intensywne, wyróżniające się partie. Dzięki naturalnemu, praktycznemu podejściu do produkcji wina pozwalamy winnicy wyrazić swój prawdziwy charakter w kieliszku.

Położona na równinie na dalekim wschodnim krańcu doliny Dry Creek na północ od miasta Healdsburg, ta winnica jest idealnym miejscem do uprawy zinfandelu. Chociaż miejsce to jest dla nas dość nowe, winnica ta ma długą historię uprawy winorośli. Oryginalne winorośle zostały porzucone na początku XX wieku. W ciągu ostatnich trzydziestu lat coraz więcej z tych bloków winnic było przesadzanych każdego roku. Ławka Ridge's East Bench jest produkowana z winorośli, które zasadziliśmy w 2000 i 2001 roku. Winnicę East Bench przesadziliśmy na specjalnie wyselekcjonowane pączki. Te sadzonki – z czterech winnic sprzed prohibicji – zostały wybrane ze względu na ich doskonałą jakość i rodowód. Podobnie jak winorośl zinfandelowa w naszych winnicach Geyserville i Lytton Springs, winorośle w East Bench są tresowane na głowie (bez kratownicy) i przycinane ostrogami. Ponad 40 lat doświadczenia nauczyło nas, że uprawa zinfandel w ten sposób tworzy niezmiennie wysokiej jakości wina o niezrównanej złożoności i głębi smaku.

Ridge East Bench Zinfandel - Opinie klientów

Dodaj opinię

Ridge East Bench Zinfandel

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki