Karadi Berger Furmint Tokaj

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Karadi Berger Tokaj Furmint

 

Kraj: Węgry

Region: Tokay

Producent: Karadi Berger

Szczepy: Furmint, Harslevelu.

Kolor: białe

Rodzaj: wytrawne

Temp. serwowania: 10-12°C

Pojemność: 0,75l c2

Alkohol: 12,5%

 

Wytrawne białe wino powstało z odmiany Furmint z domieszką Harslevelu, prezentuje złoto żółtą barwę z zielonkawymi refleksami. Ukazuje złożony bukiet aromatów takich jak, białe owoce, brzoskwinie, morele z akcentami orzechów. W ustach pełne, świeże o przyjemnej kwasowości, której towarzyszą nuty białych owoców, brzoskwiń oraz gruszek, wszystko utrzymane na mineralnym podłożu.

Sugestie kulinarne: dania rybne, szczególnie pstrąg.

Karadi Berger Furmint Tokaj - Opinie klientów

Dodaj opinię

Karadi Berger Furmint Tokaj

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski