Allegrini La Poja Corvina Veronese

1 078,00 zł
Brutto
99 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Allegrini La Poja Corvina Veronese

Kraj: Włochy

Region: Veneto

Producent: Allegrini

Szczepy: Corvina Veronese

Rodzaj: czerwone wytrawne

Dojrzewanie: 15 miesięcy w dębowych beczkach

Pojemność: 0,75l BK17

Alkohol: 14,5 %

La Poja z winnicy o tej samej nazwie to świetlane wino ukazujące terroir, w którym Allegrini obywa się bez suszenia winogron. Dynamiczny, precyzyjny i bardzo elegancki we wszystkich swoich komponentach, zapewnia najwyższą przyjemność i obiecuje wspaniały rozwój.

La Poja powstała w całości z gron Corvina Veronese, rozwija w kieliszku nuty wędzonego mięsa i tłuczonego kamienia, otwierając się dalej na czarne wiśnie, z nutami kwiatowymi oraz balsamicznymi przyprawami. Na podniebieniu jest aksamitne i głęboko teksturowe, oferując dojrzałe ciemne owoce z dodatkiem słonych minerałów oraz gorzkich ziół. Drobnoziarniste taniny powoli narastają ujawniając się przez cały długi finał. Sugestie kulinarne: Czerwone mięso i dziczyzna, dojrzałe sery i wędliny, dania z truflami.

Allegrini La Poja Corvina Veronese - Opinie klientów

Dodaj opinię

Allegrini La Poja Corvina Veronese

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski