Antinori Bramito Chardonnay Umbria

137,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Bramito Del Cervo Chardonnay Bianco

 

Kraj: Włochy

Region: Umbria

Producent: Marchesi Antinori

Szczepy: Chardonnay

Temp. serwowania: 11–12 ° C.

Rodzaj: białe, wytrawne

Pojemność: 0,75l

 

„Bramito della Sala” wykonane przez Castello della Sala, posiadłość Umbrii należącą do Antinori, jest białym winem wyprodukowanym wyłącznie ze 100% winogron Chardonnay, które dobrze pasują do cech ziemi otaczającej piwnicę. Dzięki szczególnemu mikroklimatowi, który ma chłodniejsze niż średnie temperatury, idealne do uzyskania win doskonałego kalibru, ta odmiana winogron wyraża się wdziękiem i osobowością, nadając etykiecie wyrazisty łyk. Posiadłość Castello della Sala znajduje się w pobliżu Orvieto i została założona w 1940 roku. Od 1994 roku ten mały klejnot był produkowany w tej posiadłości satelitarnej, która z roku na rok zdobywała uznanie krytyków za swój wyrafinowany smak i perfumy intrygancki. Nowoczesne innowacje,

 

Chardonnay „Bramito” pochodzi od dużej międzynarodowej autochtonicznej odmiany białych winogron Chardonnay. Winogrona tej odmiany, po zebraniu i doprowadzeniu do pomieszczeń wykorzystywanych do winifikacji winnicy Castello della Sala - Antinori, są pozbawione łodyg i rozdrobnione oraz poddane krótkiej maceracji trwającej 2-4 godziny po schłodzeniu w zbiornikach w temperaturze 10 ° C ze stali. Moszcze są przenoszone częściowo w drewnie, a częściowo w kadziach ze stali nierdzewnej, gdzie fermentację alkoholową prowadzi się w kontrolowanej temperaturze. Tylko paczki winifikowane w barrique przeprowadzają fermentację malolaktyczną i uszlachetniają 5 miesięcy. Po złożeniu wino jest butelkowane i dlatego jest gotowe do sprzedaży.

Antinori Bramito Chardonnay Umbria - Opinie klientów

Dodaj opinię

Antinori Bramito Chardonnay Umbria

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad