CA’MARCANDA MAGARI

318,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

CA’MARCANDA MAGARI GAJA BOLGHERI TOSKANIA

 

Kraj: Włochy

Region: Toskania

Apelacja: Bolgheri DOP

Producent Gaja

Szczep: Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Petit Verdot

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75l

 

Wino niezwykle złożone, pełne klasy i elegancji. Głęboka purpurowa barwa. Różnorodne aromaty owoców, wanilii i przyprw. W smaku akcenty dębu i ziół, soczysta, owocowa końcówką. Bardzo bogate, a zarazem finezyjne Wino Magari pochodzi z posiadłości Ca’Marcanda, położonej w słynnym toskańskim regionie Bolgheri. Gotowe do picia, ale uzyska nowe walory, po dalszych kilku latach dojrzewania w butelce. Doskonała kompozycja połaczenia szczepów 50% Merlot 25% Cabernet Sauvignon 255 Cabernet Franc. Dania polecane :steki wołowe, pieczona wieprzowina, twarde sery.

 

Winnice: w Bolgheri, zarówno na ciemnej glebie, bogatej w wapno i glinę, jak i białej glebie pełnej wapienia, gliny i kamieni.

Gleba: Bloki winnic, które tworzą tę mieszankę, są dalej od pobliskiego morza, bliżej żyznego wzgórza. W gliniaste, ilaste bogate gleby są tu znane jako terre Brune oznaczającego ciemnobrązowy ziemię, idealny do uprawy win o bogactwo, głębokości i mineralność i nutami smoły i smoły. Fermentacja: Oddzielna fermentacja dla trzech odmian, około 15 dni. Starzenie: po 12 miesiącach starzenia w dębie, miesza się je, a następnie stapia przez kilka miesięcy w butelce przed uwolnieniem. VIP

CA’MARCANDA MAGARI - Opinie klientów

Dodaj opinię

CA’MARCANDA MAGARI

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
Na podstawie opinii w serwisie Google