Eight Sense Primitivo Di Manduria

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Eight Sense Primitivo Di Manduria

 

Kraj: Włochy

Region: Puglia

Kolor: czerwone

Smak: wytrawne

Szczep: Primitivo di Manduria

Pojemność: 0,75l

 

Wino dojrzewa 6 miesięcy we francuskich dębowych Tonneaux. Posiada rubinową barwę wzbogaconą w granatowe refleksy. Hojny bukiet przywołuje na myśl śliwki i dojrzałe czerwone owoce, z nutą przypraw gorzkiej czekolady kandyzowanych owoców. W smaku aksamitne, wytrawne z nutą przypraw.

Eight Sense Primitivo Di Manduria - Opinie klientów

Dodaj opinię

Eight Sense Primitivo Di Manduria

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad