Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Palmenti Primitivo di Manduria Vigne Vecchie

156,00 zł
Brutto
9983 Przedmioty
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Palmenti Primitivo di Manduria Cantine San Marzano Sessantani

 

Producent: Cantine San Marzano

Region: Puglia

Szczep: Primitivo di Manduria 100%

Rodzaj: wytrawne, czerwone

Pojemność: 0,75l

 

Wino powstało w 100% z szczepu Primitivo. Barwa rubinowa z granatowymi refleksami. Aromat złożony i bogaty, w którym dominują nuty suszonych śliwek, wiśniowy dżem oraz elementy tytoniu, a wszystko to otoczone przyprawami. W ustach jest miękkie z aksamitnymi taninami, nutami kakao, kawy i wanilii. Bardzo ciekawe wino, warte spróbowania i polecenia.

 

Nagrody:

2011: 91 punktów Robert Parker

2009: 89 punktów WineSpectator

2009: 91 punktów Robert Parker

2008: 90 punktów WineSpectator

2008: 90 punktów Robert Parker

2008: 90 punktów Stephen Tanzers International Wine Cellar

2011 2006: 87 punktów WineSpectator

2006: 93 punktów Robert Parke

Palmenti Primitivo di Manduria Vigne Vecchie - Opinie klientów

Dodaj opinię

Palmenti Primitivo di Manduria Vigne Vecchie

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki