Passione Primitivo del Salento Varvaglione

74,00 zł
Brutto
9994 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Półwytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Passione Primitivo del Salento Varvaglione

 

Kraj: Włochy

Region: Puglia

Szczep: Primitivo di Manduria

Producent: Varvaglione Vigne e Vini

Rodzaj: wytrawne

Kolor; czerwone

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14 %

 

Tyle już napisano na temat pochodzenia Primitivo winorośli. Primitivo pochodzi od słowa "pierwszy" jako winogrona dojrzewają wcześniej niż inne. Pasja, wino o rubinowym kolorze z refleksami czerwieńi. Aromaty złożony z domniacją dojrzałych jagód. Bogaty smak ciemnych czerownych owoców z miękkimi taninami i wszechstronność w połączeniu z różnymi potrawami.

 

Vineyards & Wines Varvaglione jest połączeniem tradycji i technologii. Cosimo i Maria Teresa Varvaglione zbudowali zespół pracowników dynamicznych i zmotywowanych, tworząc firmę inspirowaną tradycją trzech pokoleń Varvaglione rodzinnym w sektorze wina. Winnice umiejscowione są w samym sercu Apulii. Wina Varvaglione doceniane na całym świecie, a w szczególności we Włoszech maja wysokie uznanie pomimo tak dużej konkurencji. Motto Varvaglione jest stworzyć wysokiej jakości win za niewygórowaną cenę.

Passione Primitivo del Salento Varvaglione - Opinie klientów

Dodaj opinię

Passione Primitivo del Salento Varvaglione

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 297 opinii w serwisie Google
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka