Poggio Ai Santi Montepulciano DAbruzzo D.O.C.

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Poggio Ai Santi Montepulciano DAbruzzo D.O.C.

 

Kraj: Włochy

Region winiarski: Abruzja

Szczep: 100% Montepulciano

Winiarnia: Poggio ai Santi

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13%

 

Wino z najlepiej położonych winnic w Abruzzo. Dojrzewa w kadziach ze stali nierdzewnej. Rubinowa barwa. Nos delikatny z aromatem czerwonych owoców. Wino o dobrej strukturze, polecane do potraw z ryżem oraz pieczonego i grillowanego mięsa.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Jaskrawoczerwona, ale nieprzejrzysta i usiana jasnofioletowymi refleksami, tak prezentuje się Montepulciano w szkle. Bukiet przywodzi na myśl śliwki, z lekką nutą figi i nutą wiśni. Montelpulciano d'Abruzzo DOC jest miękkie czerwone wino , dojrzewające suche i bardziej obecne w finiszu . To Montepulciano ma doskonałe wykończenie. Jest idealnym towarzyszem niedzielnych pieczeni, ale również bardzo dobrze nadaje się do lekkiej kuchni, takiej jak risotto.

Casa Vitivinicola Tinazzi oferuje wybór dwóch najważniejszych winogron odmian poprzez Santi Poggio ai produktu działy te z czerwonym Montepulciano winogron i białe Trebbiano winogron , obaj bohaterowie historii regionalnego wina. Ta selekcja obejmuje wino ekologiczne : Montepulciano Bio, które jest wytwarzane z winogron pochodzenia biologicznego. Wina z Tinazzi charakteryzuje się różnymi i zawsze o najwyższej jakości. Oprócz tradycyjnych win werońskich , które pochodzą z okolic Jeziora Garda i okolic Valpolicella , możliwe jest również nabycie win z innych regionów Włoch. I zawsze z bezpieczeństwem jakości Tinazzi .

Poggio Ai Santi Montepulciano DAbruzzo D.O.C. - Opinie klientów

Dodaj opinię

Poggio Ai Santi Montepulciano DAbruzzo D.O.C.

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 98 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Potrzebowałam wina na urodzinową kolację z mężem. Pan doradził mi bardzo dobre wino w dobrej cenie (włoskie Angello Borani, Governo). Polecam i sklep i wino. Dziekuję za pomoc w wyborze.
Iwona Trzmiel
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Kontakt z firmą na zerowym poziomie, po zakupie nie otrzymałem faktury. dodzwonić się nie można.
Dawid Job