Najlepsze ceny. Najlepsze wino na gorące letnie dni i noce.

Rossj Bass Gaja Langhe

442,00 zł
Brutto
9997 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Gaja Rossj Bass Chardonnay Langhe

 

Kraj: Włochy

Region: Piemont

Apelacja: DOC Langhe

Producent Gaja

Szczep: Chardonnay

Rodzaj: białe, wytrawne

Beczka: 7 miesęcy

Pojemność: 0,75l

 

Wino wytwarzane z winogron Chardonnay pochodzących z trzech pojedynczych winnic na terenie apelacji Barolo i Barbaresco. Ujawnia mocne aromaty kwiatów i cytrusów z delikatną nutą miodu. W ustach pełne, eleganckie, o zdecydowanym charakterze i dobrej kwasowości.

Rossj i Bass oznaczają nazwy winnic. Nazwa Rossj pochodzi od imienia córki Angelo Gaji - Rossany, a Bass jest piemonckim określeniem stoku, na którym winnica jest położona.vip

Rossj Bass Gaja Langhe - Opinie klientów

Dodaj opinię

Rossj Bass Gaja Langhe

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 145 opinii w serwisie Google
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Aktualnie mój ulubiony sklep. Polecone wina biorę "w ciemno".
Michal Radecki