Teroldego Rotaliano Castel Firmian Mezzacorona Terentino

69,00 zł
Brutto
9989 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Teroldego Rotaliano Castel Firmian Mezzacorona Terentino

 

Region: Terentino

Producent: Mezzacorona

Szczep: 100% Teroldego Rotaliano

Pojemność: 0,75l

Alkohol:13%

Wino czerwone, wytrawne, niefiltrowane, o intensywnej, ciemnoczerwonej barwie, z odcieniami fioletu, dojrzewające 12 miesięcy w nowych beczkach z dębu amerykańskiego. Zapach wina złożony i intensywny z dominacją czerwonych owoców wiśni i jagód na tle czekolady oraz wanilii. W ustach smaczne, dobrze wyważone, intensywne. Pojawiają się w nim nuty wanilii, dojrzałych, czerwonych owoców, z długim miłym zakończeniem dojrzałej wiśni. Polecane do pieczeni, past, pasztetów, gulasz, sery twarde i dojrzewające.

W Trentino, u podnóża Dolomitów, zamki dominują w krainie, która od zawsze poświęcona była kulturze winorośli. W sercu tego regionu historii i przyrody Castel Firmian, starożytna rezydencja szlachecka zbudowana w 1480 roku, świadczy o naszej przeszłości. Produkowane wyłącznie z winogron z własnych winnic w Piana Rotaliana, położonej u zbiegu strumienia Noce z Adygą, osiąga właściwości organoleptyczne, które doprowadziły do ​​określenia go jako „głównego wina Trentino”.

Teroldego Rotaliano Castel Firmian Mezzacorona Terentino - Opinie klientów

Dodaj opinię

Teroldego Rotaliano Castel Firmian Mezzacorona Terentino

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 98 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Potrzebowałam wina na urodzinową kolację z mężem. Pan doradził mi bardzo dobre wino w dobrej cenie (włoskie Angello Borani, Governo). Polecam i sklep i wino. Dziekuję za pomoc w wyborze.
Iwona Trzmiel
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Kontakt z firmą na zerowym poziomie, po zakupie nie otrzymałem faktury. dodzwonić się nie można.
Dawid Job