Teroldego Rotaliano Castel Firmian Mezzacorona Terentino

61,00 zł
Brutto
9994 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Teroldego Rotaliano Castel Firmian Mezzacorona Terentino

 

Region: Terentino

Producent: Mezzacorona

Szczep: 100% Teroldego Rotaliano

Pojemność: 0,75l

Alkohol:13%

Wino czerwone, wytrawne, niefiltrowane, o intensywnej, ciemnoczerwonej barwie, z odcieniami fioletu, dojrzewające 12 miesięcy w nowych beczkach z dębu amerykańskiego. Zapach wina złożony i intensywny z dominacją czerwonych owoców wiśni i jagód na tle czekolady oraz wanilii. W ustach smaczne, dobrze wyważone, intensywne. Pojawiają się w nim nuty wanilii, dojrzałych, czerwonych owoców, z długim miłym zakończeniem dojrzałej wiśni. Polecane do pieczeni, past, pasztetów, gulasz, sery twarde i dojrzewające.

W Trentino, u podnóża Dolomitów, zamki dominują w krainie, która od zawsze poświęcona była kulturze winorośli. W sercu tego regionu historii i przyrody Castel Firmian, starożytna rezydencja szlachecka zbudowana w 1480 roku, świadczy o naszej przeszłości. Produkowane wyłącznie z winogron z własnych winnic w Piana Rotaliana, położonej u zbiegu strumienia Noce z Adygą, osiąga właściwości organoleptyczne, które doprowadziły do ​​określenia go jako „głównego wina Trentino”.

Teroldego Rotaliano Castel Firmian Mezzacorona Terentino - Opinie klientów

Dodaj opinię

Teroldego Rotaliano Castel Firmian Mezzacorona Terentino

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 142 opinii w serwisie Google
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski