Teroldego Rotaliano Castel Firmian Mezzacorona Terentino

69,00 zł
Brutto
9998 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Teroldego Rotaliano Castel Firmian Mezzacorona Terentino

 

Region: Terentino

Producent: Mezzacorona

Szczep: 100% Teroldego Rotaliano

Pojemność: 0,75l

Alkohol:13%

Wino czerwone, wytrawne, niefiltrowane, o intensywnej, ciemnoczerwonej barwie, z odcieniami fioletu, dojrzewające 12 miesięcy w nowych beczkach z dębu amerykańskiego. Zapach wina złożony i intensywny z dominacją czerwonych owoców wiśni i jagód na tle czekolady oraz wanilii. W ustach smaczne, dobrze wyważone, intensywne. Pojawiają się w nim nuty wanilii, dojrzałych, czerwonych owoców, z długim miłym zakończeniem dojrzałej wiśni. Polecane do pieczeni, past, pasztetów, gulasz, sery twarde i dojrzewające.

W Trentino, u podnóża Dolomitów, zamki dominują w krainie, która od zawsze poświęcona była kulturze winorośli. W sercu tego regionu historii i przyrody Castel Firmian, starożytna rezydencja szlachecka zbudowana w 1480 roku, świadczy o naszej przeszłości. Produkowane wyłącznie z winogron z własnych winnic w Piana Rotaliana, położonej u zbiegu strumienia Noce z Adygą, osiąga właściwości organoleptyczne, które doprowadziły do ​​określenia go jako „głównego wina Trentino”.

Teroldego Rotaliano Castel Firmian Mezzacorona Terentino - Opinie klientów

Dodaj opinię

Teroldego Rotaliano Castel Firmian Mezzacorona Terentino

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.4
Na podstawie 134 opinii w serwisie Google
Super sklep z winami. Sprzedawca zdobył moje zaufanie i satysfakcję poprzez szeroki wybór przetestowanych win o wysokiej jakości. Ze względu na prestiż, jakoś, profesjonalą pomoc i obsługę.
Robert Nowak Jezioranski
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski