Terre di Kama Catarratto Pinot Grigio Sicilia

57,00 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Terre di Kama Catarratto Pinot Grigio 

 

 

Kraj: Włochy

Region: Sycylia

Apelacja: IGT

Winiarnia: Baarsma wines

Szczep: Catarratto, Pinot Grigio

Rodzaj: białe, wytrawne

Temp. serwowania: 16-18°C

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 12,5%

c3     

 

Nota degustacyjna:

Terre di Kama to białe wytrawne wino powstałe w wyniku kupażu gron Catarratto oraz Pinot Grigio uprawianych na słonecznej Sycylii. Wino prezentuje jasno słomkowy odcień z zielonymi refleksami.  Bukiet ujawnia subtelne nuty cytrusów oraz owoców tropikalnych z delikatnym akcentem kwiatowym. Na podniebieniu świeże i powabne z przyjemną konsystencją, soczystą kwasowością, której toważyszą nuty owoców cytrusowych. Sugestie kulinarne: ryby, drób, sałatki.

Terre di Kama Catarratto Pinot Grigio Sicilia - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2023-07-06

Terre di Kama Catarratto Pinot Grigio 2022

Włoskie, ze słonecznych winnic Sycylii, ekologiczne, białe, wytrawne, o słomkowej barwie z zielonymi refleksami, świeże, owocowe, aromatycznie pachnące (gruszka, cytrusy, melon, owoce tropikalne, ananas, mango, kwiaty akacji), w smaku świeże, owocowe, pełne, trwałe, mineralne, przyjemne dla podniebienia.

Dodaj opinię

Terre di Kama Catarratto Pinot Grigio Sicilia

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.4
Na podstawie 137 opinii w serwisie Google
Świetny wybór win z całego świata, wysoka kultura obsługi i doradztwa. Można zamawiać online, dostawy w ciągu 2 dni. Kupuję od kilku lat.
Edward Zieba
Super sklep z winami. Sprzedawca zdobył moje zaufanie i satysfakcję poprzez szeroki wybór przetestowanych win o wysokiej jakości. Ze względu na prestiż, jakoś, profesjonalą pomoc i obsługę.
Robert Nowak Jezioranski
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz