• Nowy

Wino Płochockich Rose

72,00 zł
Brutto
599 Przedmioty

Opis

Kolor
Różowe
Smak
Półwytrawne
Potrawa
Do Makaronów I Past
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Winnica Plochockich Rose

 

Kraj: Polska

Region: Sandomierz, świętokrzyskie

Producent: Płochoccy,Winnica Płochockich

Rodzaj: Półwytrawne, różowe

Szczepy: Marechal Foch, Rondo, Regent

Pojemność: 750 ml

Alkohol: 12,5%

 

Owoce były zbierane oddzielnie, moszcz został wytłoczony niezwłocznie po zgnieceniu jagód, fermentacja w niskiej temperaturze. Wino ekstraktywne, pełne, o zrównoważonej kwasowości charakteryzujące się piękną ciepłą barwą. Mocny aromat truskawek, poziomek  i malin jest dominującą nutą aromatyczną.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

W szkle to różowe prezentuje się w intensywnie jasnym malinowym różu. Bukiet emanuje silnymi aromatami róż, soczystymi dojrzałymi truskawkami i skórką pomarańczy. Polskie wino różowe inspiruje podniebienie od samego początku. Starannie zintegrowane garbniki zapewniają przyczepność smaku, gęste, skoncentrowane i orzeźwiające owoce gwarantują najlepszy przepływ picia, a wyraźnie ustrukturyzowany korpus Rosé przyczynia się do eleganckiego pogłosu.

Wino Płochockich Rose - Opinie klientów

Dodaj opinię

Wino Płochockich Rose

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski