Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Ardbeg Whisky
    Ardbeg Whisky

Sklep Bachus - Ardbeg Whisky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ardbeg Whisky destylarnia została założona 1 1815 roku na szkockiej wyspie Islay. W roku1997 przeszła w ręce Glenmorangie, od 1998 roku pracuje pełną mocą około 950 000 litrów rocznie. Aktualnie właścicielem firmy jest francuski koncern LVMH. Whisky Ardbeg słynie z produkcji silnie torfowych whisky, co jest efektem wykorzystywania do ich produkcji słodu, który zawiera 55–60 ppm związków fenolowych nadających charakterystyczny smak i aromat.

 

Od ponad 200 lat Ardbeg powstaje na małej, odległej szkockiej wyspie Islay. Whisky Ardbeg z Islay charakteryzuje się aromatami i smakami morza, jodu i dymu. Whisky Ardbeg  spośród wszystkich gatunków regionalnych szkockiej whisky jest to najbardziej aromatyczny i najłatwiejszy do rozpoznania trunek z uwagi na intensywny aromat ujawniający bogactwo regionu, czyli nuty torfu. Whisky Ardbeg o swojej niepowtarzalności doszła poprzez kilka ważnych czynników wpływających na dobrą Whisky. Ardbeg produkowany jest ze słodu, do którego produkcji użyto 55ppm torfu. Whisky leżakuje praktycznie wyłącznie w beczkach po bourbonie. Ardbeg używa wody z jeziora Loch Uigeadail, która przepływa przez torfowiska i nabiera specyficznego smaku i zabarwienia. Whisky Ardbeg przez koneserów uznawana za doskonałą, w ciągu ostatnich 10 lat  Ardbeg Whisky zdboyło setki wysokich uznań i wyróżnień w tym Światową Whisky Roku, Szkocką Whisky Roku i Najlepszy Światowy Słód na Świecie.

 

Ardbeg Whisky linia podstawowa


Whisky Ardbeg Renaissance – we’ve arrived!

Whisky Ardbeg Ten Years Old

Whisky  Ardbeg An Oa

Whisky Ardbeg Uigeadail

Whisky Ardbeg Corryvreckan

 

Ardbeg Whisky w linii limitowanej


Whisky  Ardbeg Very Young

Whisky Ardbeg Still Young

Whisky Ardbeg Airigh Nam Beist

Whisky Ardbeg Almost There

Whisky Ardbeg Mór

Whisky Ardbeg Double Barrel

Whisky Ardbeg Renaissance

Whisky Ardbeg Blasda

Whisky Ardbeg Supernova

Whisky Ardbeg Alligator

Whisky Ardbeg Galileo

Whisky Ardbeg Ardbog

Whisky Ardbeg Auriverdes

Whisky Ardbeg Kildalton

Whisky Ardbeg Perpetuum

Whisky Ardbeg Dark Cove

Whisky Ardbeg Twenty One

Whisky Ardbeg Kelpie

Whisky Ardbeg Twenty Something

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE