1

Jak długo trwa proces wysyłki zamówionych win?

down-chevron.svg

Czas realizacji wysyłki z dostarczeniem pod wskazany adres to dwa dni.

2

Jakie wino wybrać do drobiu, a jakie do wołowiny?

down-chevron.svg

Sauvignon Blanc idealnie pasuje do kurczaka przygotowanego z przyprawami, takimi jak rozmaryn, tymianek lub potrawy cytrusowe. Posiłki zawierające gładkiego, kremowego kurczaka najlepiej komponują się z winami Chardonnay ze względu na ich maślany smak, takimi jak kurczak z sosem jabłkowym whisky. Tak jest w przypadku kurczaka ast lub kurczaka pomarańczowego. Wina z białych winogron, takie jak Riesling i Gewurztraminer (czyli curry z kurczaka) są idealne do dań pikantnych, ponieważ są słodkie i dobrze komponuj się z obydwoma smakami. Włoskie wina, takie jak Pinot Grigio lub Lugana, doskonale komponuj się z kurczakiem z sosem lub odrobiną cytryny, takim jak cytrynowe churrasco z kurczaka.

Wieprzowina charakteryzuje się tym, ze dość dobrze komponuje się z niemal każdym czerwonym winem. Chociaż warto pamiętać o metodzie gotowania i sosie, który dominuje. Polecamy te, które nie są bardzo garbnikowe. Jeśli dodamy owoce, powinniśmy mieszać z winami ze słodkimi taninami, takimi jak Carmenere, Syrah czy Malbec.

3

Czy mogę skontaktować się z obsługą Klienta w przypadku pytań lub problemów?

down-chevron.svg

Obsługa klienta służy pomocą za pośrednictwem e-mail w przypadku win z naszej oferty lub sytuacji przypadłych wyjaśnieniu.

4

Czy oferujecie tylko wina krajowe?

down-chevron.svg

Wina krajowe stanowią mniejszość naszej oferty, specjalizujemy w winach z regionów: Włoch Hiszpanii, Francji, Argentyny, Nowej Zelandii…

5

Czy mogę zamówić jakieś inne alkohole niż wina?

down-chevron.svg

W ofercie sklepowej poza winami proponujemy Whisky, Koniaki, Armaniak.

6

Czy możecie dla mnie zapakować wino?

down-chevron.svg

Na życzenie klienta możemy opakować wino w opakowanie prezentowe i dostarczyć bezpośrednio do rąk wskazanej pełnoletniej osoby.

7

Czy oferujecie jakieś promocje lub zniżki na większe zamówienia?

down-chevron.svg

Promocje stosujemy przez cały rok, lecz każde zamówienie, które Klient uzna za większe, odpowiednio do zawartości obniżamy cenę.

8

Czy organizujecie jakieś przyjęcia i degustację na życzenie Klienta?

down-chevron.svg

Istnieje możliwość zamówienia pozycji specjalnych, przygotowania degustacji indywidualnych lub przeznaczonych dla większej grupy gości. Współpracujemy z wieloma warszawskimi restauracjami, gdzie przeprowadzamy degustacje i dostarczamy wybrane produkty na zaplanowane przyjęcia.

9

Czy istnieje możliwość skompletowania karty win do menu dla mojej restauracji?

down-chevron.svg

Pomagamy przy tworzeniu kart Menu win do restauracji. Dopasowujemy wina do każdego dania. Dobre menu kart wina ułatwia decyzję Klientom, którzy nie muszą samodzielnie wybierać spośród często nieznanych nazw w karcie win. Gotowe sugestie wpływają na wyróżnienie wina w menu i zwiększenie jego sprzedaży w restauracji.

10

Czy mogę kupić wasze wina stacjonarnie?

down-chevron.svg

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Warszawie na Wąwozowej 36. Sklep z winami prowadzimy od 2000 roku. Sklep internetowy został stworzony dla wygody Klientów.