Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Bodegas Valoria Rioja

Bodegas Valoria Rioja to jedna z najstarszych i najbardziej znanych winnic w La Rioja Nazwa Pochodzenia, założona przez rodzinę Perez Foncea w Fuenmayor. Winiarnia była pierwotnie zorientowana na rynek lokalny i zawsze miała na celu jakość i wizerunek. Jest to jedna z niewielu firm w La Rioja, która sprzedaje "stare roczniki" przed 1980 rokiem, które rok po roku otrzymują uznanie od ekspertów takich jak Robert Parker, który przyznał 92 punkty rocznikowi 1968 Vina Valoria Rioja w 2011 roku.  W 1988 r. Bodegas Valoria Rioja przeszła definitywny skok w ekspansję handlową i utrwalenie ich wizerunku jakości. Tak więc przenieśli się do dwóch kilometrów od Logrono, tuż przy drodze do Santiago, obok Parku Przyrody Grajera i Institutional Winery w La Rioja.

 

W 1988 roku nastąpił kolejny niezwykle ważny rozwój. Bodegas Valoria Rioja zatrudnił specjalistę od jednej z najważniejszych firm w La Rioja. Tak więc nowa era rozpoczęła się wraz z przedstawieniem rodziny win Vina Valoria w zakresie etykietowania i samej butelki jako cech, które są nadal utrzymywane. Międzynarodowi zdobywcy nagród, wytwórnie oderwały się od dominującego projektu w tamtym czasie. Odtąd wizerunek greckiego boga Bachusa z dwoma cherubami, obramowany dwiema kolumnami, był podstawą tych etykiet. Butelki używane do białych i różowych butelek to włoskie butelki z długimi szyjkami i, dla czerwonych, wyjątkowe butelki ozdobione pieczęcią Valorii. Trzy główne założenia rozwoju w Valorii w czasie to: atrakcyjny wizerunek, klasyczny i elegancki; wytwarzanie wysokiej jakości win z najlepszych winogron w La Rioja Alta; i interesujący stosunek ceny do jakości. Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE