Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Cantina Montellina Veneto
    Cantina Montellina Veneto

Sklep Bachus - Cantina Montellina Veneto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cantina Montellina Prosecco uznana włoska spółdzielnia w regionie Veneto zwanym Włoska Wenecja Euganejska. Cantina Montellina wina założona została w 1957 roku. Winnice i Winiarnia Montelliana i Asolani Hills o powierzchni ponad 600 hektarów mieszczą się w samym sercu regionu Treviso , u podnóża wzgórz Asolo i obszar Montello, na wysokości od 120 do 260 metrów nad poziomem morza. Piękna południowa ekspozycja winnic Cantina Montellina Prosecco względem nasłonecznienia, doskonały klimat oraz charakterystyczne żwirowe gleby gwarantują wygodny drenaż podłoża. Część winnic Cantina Montellina Prosecco znajduje się po obu stronach rzeki Piave, której źródła płyną z gór Alpy. Cantina Montelliana jest wyposażona w nowoczesne i nowoczesne systemy, które gwarantują jakość, higienę i bezpieczeństwo w całym łańcuchu produkcyjnym. Jednocześnie wykorzystuje tradycyjne metody winifikacji, będące owocem doświadczenia i kultury winiarskiej terytorium . Dostarczane winogrona do winnicy są sumiennie sortowane według kryteriów dotyczących odmiany, strefy uprawy i dojrzałości. Następnie przeprowadzane są badania laboratoryjne które umożliwiają utrzymać ścisłą kontrolę jakości. Nadchodzi czas na delikatne prasowanie winogron i rozpoczyna się proces winifikacji w stalowych kadziach, w kontrolowanej temperaturze. Całkowity proces produkcji przeprowadzany jest z szczególną dokładnością o zachowanie najwyższych standardów jakościowych i higienicznych, co pozwala zminimalizować dodawanie siarczynów do wina. Winnica zwraca szczególną uwagę na tradycje i wykorzystanie najlepszych technologii w branży co pozwala dla Cantina Montellina dbać o każdy rodzaj przetwarzania, respektując ziemię i jej owoce . Wszystko to prowadzi do produkcji doskonałych win, na wszystkich Asolo Prosecco Superiore DOCG i Prosecco DOC Treviso (zarówno musujące jak i musujące), ale także doskonałej jakości białych i czerwonych win. Winiarnia Montelliana i Colli Asolani, z 400 konferencjami i 650 hektarami winnic , działają w odniesieniu do terytorium, podnosząc jego piękno i owoce. Przykład doskonałości we włoskim sektorze uprawy winorośli .

 

 

Linia win Montelliana:

 

MONTELLINA "57" ASOLO PROSECCO SUPERIORE DOCG EXTRA DRY

MONTELLINA ASOLO PROSECCO SUPERIORE MILLESIMATO DOCG EXTRA DRY

MONTELLINA ASOLO PROSECCO SUPERIORE DOCG EXTRA BRUT

MONTELLINA ASOLO PROSECCO SUPERIORE DOCG EXTRA DRY

MONTELLINA ASOLO PROSECCO SUPERIOR DOCG BRUT

MONTELLINA PROSECCO DOC TREVISO EXTRA DRY

MONTELLINA PROSECCO DOC TREVISO BRUT

KARTRIDGES VALDOBBIADENE PROSECCO SUPERIORE DOCG DRY

MONTELLINA VALDOBBIADENE PROSECCO SUPERIORE DOCG EXTRA DRY

MONTELLINA MONT ROSÈ SPARKLING ROSE DRY

MONTELLINA MONT BLANC SPUMANTE BIANCO EXTRA DRY

MONTELLINA SOVEREUM WHITE SPARKLING BRUT

MONTELLINA SOVEREIGN WHITE SPUMANTE EXTRA DRY

MONTELLINA PROSECO SŁODKIE MUSUJĄCE

MONTELLINA ASOLO PROSECCO DOCG FRIZZANTE SPAGO

MONTELLINA ASOLO PROSECCO SPARKLING DOCG

MONTELLINA PROSECCO DOC TREVISO FRIZZANTE TAPPO SPAGO

MONTELLINA PROSECCO DOC TREVISO FRIZZANTE TAPPO VITE BVS

MONTELLINA MONT BLANC FRIZZANTE CAP VITE BVS

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE