Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Château Cheval Blanc Saint-Émilion
    Château Cheval Blanc Saint-Émilion

Sklep Bachus - Château Cheval Blanc Saint-Émilion

 

 

 

 

 

 

 

 

Château Cheval Blanc z regionu Saint-Émilion w regionie winiarskim Bordeaux we Francji. Wino Château Cheval Blanc Saint-Émilion, które uzyskały najwyższą pozycję w rankingu Premier Grand Cru Classé (A) w klasyfikacji wina Saint-Émilion , wraz z Château Angélus , Château Ausone i Château Pavie . Drugie wino osiedla nosi nazwę Le Petit Cheval. W 1832 roku Château Figeac sprzedał M. Haussac-Fourcaud 15 hektarów / 37 akrów, w tym część wąskiej żwirowej grani, która biegnie przez Figeac i sąsiednie winnice i dociera do Château Pétrus tuż nad granicą w Pomerol . Stało się to Château Cheval Blanc, które na Międzynarodowych Targach w Londynie i Paryżu w 1862 i 1867 roku zdobyło medale na swoich wytwórniach. Zamek pozostał w rodzinie do 1998 roku, kiedy to został sprzedany Bernardowi Arnault , prezesowi LVMH , LVMH , i belgijskiemu biznesmenowi Albertowi Frère , z Pierre Lurton zainstalowanym jako zarządca nieruchomości, konstelacja podobna do tej z drugiego głównego obiektu grupy Château d'Yquem . LVMH nabył udziały Arnault w 2009 r. Château Cheval Blanc posiada jedną trzecią Pomerol, ponieważ znajduje się na granicy, jedna trzecia Graves, ponieważ gleba jest żwirowa, typowy Saint-Émilion. Powierzchnia winnic Château Cheval Blanc jest rozłożona na 41 ha, z czego 37 ha zostało obsadzone niezwykłą kompozycją odmian winogron 57% Cabernet Franc , 40% Merlot i małych paczek Malbec i Cabernet Sauvignon . Średnia roczna produkcja wina Château Cheval Blanc to 6000 przypadków Grand vina i 2500 przypadków drugiego wina, Le Petit Cheval.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE