Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Chateau Fombrauge Saint Emiliion
    Chateau Fombrauge Saint Emiliion

Sklep Bachus - Chateau Fombrauge Saint Emiliion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Château Fombrauge GRAND CRU CLASSÉ DE SAINT-EMILION CHÂTEAU obszar 55 hektarów wspaniałych upraw winorośli. Chateau Fombrauge Saint Emilion to niezwykła okolica nadaje charakterystycznemu charakterowi château Fombrauge terroir. Dzięki różnych glebach, oczywiście, ponieważ asteriated wapienia z trzeciorzędu, białej gliny i molassic białych skał, które ją tworzą, ale również na wielu wystawach, która daje wina jego złożoności Fombrauge i tożsamości. Chateau Fombrauge jest rzeczywiście prawie niepowtarzalnym, dzięki swojej powierzchni potrafi wykorzystać tę decydującą jakościową wartość dodaną. Właśnie z tego połączenia gleb, prawie unikatowego dla Saint-Emilion, rodzą się jakość i specyfika Château Fombrauge. Ale bogactwo Chateau Fombrauge terroir byłoby niczym bez użycia precyzyjnych technik winnych. Obszar ten korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii, takich jak dron, narzędzie potężnej wydajności do prowadzenia winnicy. Dzięki zastosowaniu tej nowej technologii wigor winny jest mierzony i precyzyjnie mapowany. Prowadzi to do wykrycia zmienności wewnątrzkomórkowej i rozwoju programów zarządzania kulturą, biorąc pod uwagę te niejednorodności. Jest to naturalnie następstwem wzrostu jakości i poprawy wpływu na środowisko. Oprócz zastosowania najnowszych technologii, Château Fombrauge pracuje nad zapewnieniem dużej części pracy przy użyciu najbardziej tradycyjnych metod: wykorzystania trakcji zwierzęcej i ręcznego zbioru w małych skrzyniach. Ale ta kultura precyzji i doskonałości w winnicy jest naturalnie spotykana w winnicy: sortowanie stołów przed i po destemmingu; fermentacja grawitacyjna w drewnianych kadziach; maceracja pre-fermentacji; ręczne dziurkowanie, opróżnianie w beczkach z dębu francuskiego, z czego 50% jest nowe. Tak więc, aby przeprowadzić wysokiej jakości winifikację, Château Fombrauge ma szeroką gamę pojemników: drewniane kadzie, kadzie cementowe, słoiki ze stali nierdzewnej i terakoty. Zastosowanie tych 4 rodzajów pojemników umożliwia jednocześnie najlepsze wykorzystanie ekspresji owoców, przy jednoczesnym wykorzystaniu struktury tanicznej. Wreszcie, połączenie, niezbędny krok w Bordeaux, odbywa się w ścisłej współpracy między zespołami Château Fombrauge i Michela Rollanda, eksperta enologa, uznanego na całym świecie. W tym samym duchu selekcja działek i wybór między działkami trwa nadal w winnicy, gdzie różnorodność pojemników umożliwia poddawanie winorośli objętości od baryłki do kadzi o pojemności 90 hl. Te małe i średnie pojemniki mogą izolować partie jako możliwie jednorodne, biorąc pod uwagę odmianę winogron, dojrzałość i zdrowie winogron, wiek winorośli. Chateau Fombrauge wypuszcza wspaniałe smaki pozwalające pokochać wina z Saint Emiliion.

 

Bernard Magrez poświęcił całe życie dążeniu do doskonałości smaku wina. Czterdzieści lat pasji do winorośli, prób wzniesień i upadków a teraz to czas który pozwala przekazać doskonałość w winach.

BERNARD MAGREZ, Jedyny włąściciel 4 Grand Crus Classes w Bordeaux

Château Magrez Fombrauge GRAND VIN DE BORDEAUX - SAINT-EMILION

Château Magrez Fombrauge SAINT EMILION GRAND CRU

Prélude de Fombrauge SAINT-EMILION GRAND CRU

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE