Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Chateau Grand Francais, Bordeaux Superieur
    Chateau Grand Francais, Bordeaux Superieur

Sklep Bachus - Chateau Grand Francais, Bordeaux Superieur

 

 

 

 

 

 

 

Chateau Grand Francais, Bordeaux Superieur - Wielki Zamek Francuski z apelacją gruntu AOC Bordeaux Superior. Winogrona uprawiane na zboczach doliny wyspy od ponad pięciuset lat winnica Château Grand Français znajduje się na północ od Saint-Emilion. Wyjątkowa strona Libourne, cud dla winorośli, gdzie nasze wino jest najpiękniejszym dowodem. Piaszczysta gleba gliniasta na czerwonym żwirze nadaje winu naturalne bogactwo. Wychodząc na południe, winorośl zyskuje na doskonałej ekspozycji. W ten sposób Grand Français posiada wszystkie karty typowej winnicy Libournais, dar natury w służbie tradycyjnej wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Winnica jest sadzona na powierzchni ośmiu hektarów w jednym kawałku w tempie 5000 stóp na hektar. Grand Français pochodzi z XV wieku. Z chwilą oznaczenia obszaru który rozciąga się między dolinami wyspy i Dronne. Obecnie, zgodnie z tradycją, przeprowadza się zbiór i winifikację z trzecim pokoleniem właścicieli, którzy produkują wspaniałe wino z Bordeaux Superior. Dominique Vacher kontynuował dzieła przodków poprzez promowanie ich wiedzy poprzez usuwanie w jakiejkolwiek innej cząsteczce chemicznej produktów fitosanitarnych i wybieranie rolnictwa ekologicznego. Domainique Vacher, właściciel odnajdywał życie w winie, które hoduje w naturalny sposób, i przywrócić mu francuską estetykę i elegancję. Tak więc Dusza, Duch i Elegancja są zasadami poszukiwanymi w każdym vintage i sprawiają, że są ponadczasowe. Chateau Grand Francais, Bordeaux Superieur Cabernet Sauvignon (30%), Cabernet Franc (25%) i Merlot Noir (45%), z krótkim sznurkiem do równomiernego rozłożenia owoców. Cabernet Sauvignon to odmiana, która przynosi kolor i długowieczność w ustach. Jest to odmiana, która daje Grand French duży potencjał starzenia. Cabernet Franc to winogrono, delikatniejsze, którego zaletą jest słodki i owocowy charakter. Merlot znany ze swoich właściwości koloru i nut czerwonych owoców, okrągłości, owocowości i długowieczności w ustach. Winiarstwo Chateau Grand Francais, Bordeaux Superieur jest to praktykowane przez oddzielne odmiany winogron, a zespół finalizuje wybór kufli, dojrzewających w dębowych beczkach i odpoczywających przez kilka miesięcy w beczkach z francuskiego dębu, aby wprowadzić złożoność wina. Fermentację bez dodatku drożdży przeprowadza się po czasie kadzenia około 15 dni. W ten sposób i przez wszystkie delikatne etapy produkcji wina, Grand French nie pozostawia nic przypadkowi. Rolnictwo ekologiczne Ecocert Chateau Grand Francais, Bordeaux Superieur to powierzchnia winnicy ma idealny rozmiar do kontroli jakości winorośli w odniesieniu do certyfikowanego ECOCERT rolnictwa ekologicznego. W przypadku Grand Français wino jest koniugowane w przeszłości, a obecnie pole uprawia się także ekologicznie od ponad dekady. Bez środków chwastobójczych i chemicznych, stosowane są tylko produkty certyfikowane ekologicznie. Zbiór odbywa się ręcznie, a winogrona na stopie z niską wydajnością zapewniają optymalną jakość.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE