Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Finca La Emperatriz Rioja

Winnica cesarzowej Francji, w 1878 winnicę rozsławiło wino Banos de Rija,  które podczas konkursu winiarskiego w Paryżu uwiodło Eugencię de Montijo, Imperatorkę Francji, żonę Napoleona III.  Cesarzowa posiadał swoistą winnicę nieruchomość znajduje się w La Rioja. W 1996 roku rodzina nabyła Hernaiz tę samą farmę i braci Eduardo i Víctor Hernaiz stanął przed projektem Vitvinicola w celu produkcji win wysokiej jakości, nadal odzyskiwanie starych winorośli rosnących na farmie i sadzenie nowych. Dziś tradycja przeplata się z nowoczesnością. Na 100 hektarach uprawia się winogrona z laboratoryjną precyzją. Odmiany winogron ; tempranillo, granaha, viura, graciano, są idealnie dobrane do gleb występujących w posiadłości. Wysokie położenie winnicy w rejonie Rioja Alta wpływa korzystnie na tworzenie dobrych win. Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.