Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Bodega Lagarde wina z Argentyna
    Bodega Lagarde wina z Argentyna

Sklep Bachus - Lagarde wina z Argentyna

 

 

 

 

 

 

Lagarde wina z Argentyna

 

Bodega Lagarde Wina Argentyńskie dokładniej z regionu wina Mendoza szczegółowo Luján de Cuyo. Winica Lagarde utrzymuje swoją oryginalną winiarnię, od czasów 1897 kiedy to została zbudowana. Winica Lagarde jest prawdziwym odzwierciedleniem tego, co przekazują wina poprzez harmonijną równowagę między przeszłością a przyszłością. Bodega Lagarde z pierwszym winem Lagarde obsadzonym w 1897 roku, Lagarde jest jedną z najstarszych winnic w regionie Mendoza z winnicami Malbec ponad 100 lat. Posiadając tylko dwie rodzinne rodziny w swojej historii, Lagarde zostało przejęte przez rodzinę Pescarmona w 1969 roku. W następnych dziesięcioleciach Lagarde skupił się na określeniu swojego szczególnego stylu win. Dążąc do konsekwentnej innowacji, Lagarde był pierwszym producentem w Ameryce Łacińskiej, który uprawiał nietradycyjne odmiany, takie jak Viognier i Moscato Bianco, dodając do tego unikalnego stylu. Od 1999 roku wina Lagarde są pod specjalnym nadzorem winiarza, Juana Roby'ego, który wraz z Pescarmonas czerpie przyjemność z tworzenia wysokiej jakości wina produkowanego z winogron uprawianych wyłącznie z własnych winnicach. Zachowując bogatą kulturę i tożsamość Lagarde wina, inwestują również w najnowsze technologie, aby zapewnić najwyższą jakość przy produkcji każdego z win Lagarde. Antyczna fasada w winnicy Bodega Lagarde jest wynikiem ponad 14 lat rzetelnej pracy nad udoskonalaniem win polegającej na ciągłej opiece i inwestycji. Winiarnia Lagarde jest w pełni wyposażona w najnowszą technologię. Posiada również zbiorniki ze stali nierdzewnej, kadzie betonowe i beczki z francuskiego i amerykańskiego dębu pokryte epoksydem oraz obszar wina musującego o pojemności 10.000 butelek premium win musujących. Zdolność produkcyjna Bodega Lagarde wynosi 2 000 000 litrów, nasza roczna produkcja ogranicza się do ograniczonej ilości butelek, aby pomóc w utrzymaniu ograniczonej ilości zapewniającej wysoką jakość win Lagarde. Obecnie w 2019 roku winnicę Lagarde prowadzą siostry Sofia i Lucila Pescarmona.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE