Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Maison Henry Fessy
    Maison Henry Fessy

Sklep Bachus - Maison Henry Fessy

 

 

 

 

 

 

 

La Maison Henry Fessy - założony w 1888 roku w sercu wyjątkowego osiedla Henry Fessy Beaujolais, jest tradycyjnym domem rodzinnym, znanym z produkcji Beaujolais Crus. Zakupiony w 2008 roku przez Maison Louis Latour, majątkiem zarządza obecnie dyrektor domeny / winiarz Laurent Chevalier. Maison Henry Fessy wprowadza silny program uprawy winorośli. Pozwala proponować miłośnikom wina na całym świecie wina przyjazne, owocowe i oferujące ogromną przyjemność konsumentowi. Nasza winnica jest hodowana w sposób zrównoważony, z największym szacunkiem dla ekosystemu. Ta filozofia zrównoważonego rozwoju Maison Henry Fessy pozwala produkować wina o wielkim charakterze, które w pełni wyrażają swoje pochodzenie. Doświadczenie, tradycja i doskonałe zrozumienie terroir i środowiska regionu sprawiły, że Henry Fessy jest dziś jednym z kluczowych graczy w Beaujolais! Główny szczep Gamay Noir, szlachetna i hojna odmiana winogron, oferuje wiele niespodzianek. Uprawiana od średniowiecza, nie tylko znalazła naturalne miejsce w przyjaznych glebach Beaujolais, ale została wyeksportowana do innych rozwijających się regionów we Francji i na całym świecie. Ten czarny winogron z białym sokiem i pulchne, bujne jagody, kwitnie w umiarkowanym klimacie i ubogich glebach granitowych, typowe dla wulkanicznego regionu Beaujolais. Winnice Maison Henry Fessy rozciągają się nad tym pięknym krajobrazem, jego geologiczna złożoność widoczna jest w różowo-niebieskim granicie, łupkach, białym i złotym wapieniu, marglu i glinie. Gleby Maison Henry Fessy tworzą idealne terroir dla czarnej odmiany Gamay. Dzięki reżimowi zrównoważonego rolnictwa w Maison Henry Fessy winorośle są pielęgnowane z wielką troską i szacunkiem dla miejsca przez niewielki zespół namiętnych octu. Pomaga im w tym nieoczekiwany, lokalny partner - sowa - naturalny i skuteczny drapieżnik zarówno dla gryzoni, jak i szkodników winorośli. To szlachetne i eleganckie zwierzę jest emblematyczną ikoną naszej światowej klasy Gamay Noir.

 

Dobre wina z Beaujolais

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE