Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Saxenburg - Stellenbosch - RPA

Posiadłość w Saxenburg, założona w 1693, zaczerpnęła swoją nazwę od osadnika Joachima Saxa, przybyłego do RPA z Niemiec. Obecnym właścicielem jest szwajcarska rodzina Buhrer, która z dumą i szacunkiem odnosi się do historycznej przeszłości winnicy, tworząc wina uznane wśród koneserów na całym Świecie. Umiejscowienie winnicy w samym sercu wzgórz Bottelary Hills, w regionie Stellenbosch, zapewnia jej jedno z najbardziej wyjątkowych „terroir” w RPA. Znajdują się tu granitowe złoża, idealne do uprawy właśnie szczepu Shiraz. Wina z Saxenburg były wielokrotnie nagradzane. Zdobyły nagrodę Dekanter i dwukrotnie zwyciężyły w plebiscycie „TOP 100 RPA”. John Platter wyróżnił je pięcioma gwiazdkami w swoim przewodniku po winach z konkretnych rejonów świata, zaś magazyn Wine Enthusiast przyznał winnicy 90 punktów. W 2009 roku Saxenburg został uhonorowany tytułem „Południowo-afrykańskiej winnicy roku”.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE