Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Taittinger Szampan z Francji
    Taittinger Szampan z Francji

Sklep Bachus - Taittinger Szampan z Francji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taittinger szampan z Francji jedna z wielkich i uznanych nazwisk w regionie Szampanii, Taittinger winnica została założona w 1734 roku przez Jacquesa Fourneaux, wizjonera, który zasiał nasiona tego wielkiego domu szampańskiego. Produkują szampana Taittinger champagne zawsze niezawodnym i pysznym szampanem cuvee, Brut Reserve. W ten sposób powstają wspaniałe wina z rocznika i wyjątkowa marka Blancs de Blancs prestige cuvee Comtes de Champagne, uzupełniona równie wykwintną i bardzo rzadką różą. Taittinger szampania posiada imperium w skali winnic Loire i winiarnię w Kalifornii. Lokalizacja winiarni w Szampanii znajduje się w centrum Reims. Przez wiele lat Taittinger Champagne cieszył się względnie cichą i spokojną historią, a rodzina Fourneaux prosperowała i podnosiła prestiż domu szampana aż do 2005 roku kiedy dom został wniesiony przez Starwood Capital, amerykańską firmę inwestycyjną. Po kilku latach Taittinger Champagne został sprzedany ponownie Pierre-Emmanuelowi Taittingerowi, wnukowi pierwotnego założyciela i francuskiemu bankowi Crédit Agricole. Od tego czasu rodzina odzyskała kontrolę nad bankiem, pozostawiając je z mniejszościowym udziałem. Klasyczny przykład francuskiego patriotyzmu! Taittinger Champagne mógł doświadczyć pewnych zmian właścicielskich w ostatnim roku, ale na szczęście jedna rzecz pozostała niezmienna, jakość wina. Taittinger to wybór szampana dla koneserów, wspaniała elegancja i finezja ze złożonością i bogactwem podniebienia. Comtes de Champagne jest niewątpliwie jednym z najlepszych przykładów z regionu i wyznacza standardy, które muszą spełniać inni.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE