Baron Philippe Bordeaux Rouge

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Bordeaux Rouge Baron Philippe de Rothschild

Kraj: Francja
Region: Bordeaux
Szczepy: Cabernet Sauvignon
Pojemność: 0,75lBK2Bordeaux Rouge barona Phillippe 'a de Rothschilda z Bordeaux ujawnia jasny karmazynowy kolor szkła. Idealnie wlane do kieliszka do czerwonego wina, to czerwone wino z Francji ujawnia cudownie wyraziste aromaty śliwki, morwy, czarnej wiśni i jagód, zaokrąglone innymi owocowymi niuansami.

Baron Phillippe de Rothschild Bordeaux Rouge zachwyca elegancko suchym smakiem. Umieszczono ją na butelce z zaledwie 2 gramami cukru resztkowego. Jak można oczywiście oczekiwać z winem w ekskluzywnej pozycji cenowej, ten Francuz naturalnie zachwyca najlepszą równowagą w całej suchości. Doskonały smak niekoniecznie wymaga dużo cukru. Na podniebieniu konsystencja tego zbalansowanego czerwonego wina jest cudownie aksamitna. Dzięki witalnemu kwasowi owocowemu Bordeaux Rouge na podniebieniu jest cudownie świeży i żywy. Finał tego czerwonego wina z regionu winiarskiego Bordeaux inspiruje wreszcie dobrym pogłosem.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Miętowy aromat akcentuje skoncentrowane smaki czerwonych owoców i przypraw, otoczone nutami suszonych zielonych ziół. Mineralne środkowe podniebienie, z chrupiącym, świeżym smakiem na finiszu. Pij teraz do Zbiory rozpoczęły się nieco później niż zwykle z powodu zimnej i deszczowej wiosny, po której nastąpiło umiarkowane lato. Wysokie temperatury w marcu i kwietniu pozwoliły owocom zakończyć dojrzewanie, a także pomogły zrekompensować późny początek zbiorów , które zakończyło się na początku maja. Jakość była bardzo dobra i pomimo plonów wyższych niż oczekiwano, wina mają dobrą intensywność aromatyczną i kwasowość, a także odpowiednią objętość, charakter, świeżość i zaokrąglone taniny.

Baron Philippe Bordeaux Rouge - Opinie klientów

Dodaj opinię

Baron Philippe Bordeaux Rouge

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 165 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka