Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Montes Alpha Syrah

Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino Regionalne|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino Spokojne|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino czerwone|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino jakościowe|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino wytrawne |Producenci win » Montes - Chile|Wina chilijskie » Wina czerwone Chile

  • Montes Alpha Syrah
    Montes Alpha Syrah
Cena:107.00PLN
Promocja
Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wino Montes Alpha Syrah

 

Kraj: Chile

Region: Central Valley

Podregion: Colchagua

Producent: Montes Vines

Szczep: Syrah

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14,5% SOM

 

 

Głęboko rubinowa czerwień o fioletowym odcieniu, to bardzo aromatyczne wino z przewagą czarnych i niebieskich jagód na nosie z nutami dżemu i karmelu. Dąb francuski nadaje złożoności, odrobinie wanilii i czarnego pieprzu oraz aromatów kawy i toffi, z nutą gałki muszkatołowej na końcu. Podniebienie jest gładkie i dobrze wyważone z ładnie zaokrąglonymi taninami. To jest obszerne wino o długim finiszu.

 

 

Notatki Sommelier Bachus Wina


Wino dojrzewa w beczkach z francuskiego dębu przez rok i ma tylko jedno miękkie filtrowanie. Jest to wyjątkowa Syrah, ponieważ do wina dodaje się niewielki procent Cabernet Sauvignon oraz, zgodnie z tradycją producentów Rodanu Północnego, część Viognier. Intensywna rubinowa czerwień z podwyższonymi nutami kwiatowymi, tytoniowymi i skórzanymi. Bogate, pełne wino z okrągłymi taninami dostępnymi i długim finiszem. Wspaniały Syrah.

 

W 1987 r. Aurelio Montes i Douglas Murray, obaj doświadczeni specjaliści od wina, chcieli spełnić swoje marzenie o produkcji chilijskich win o skok jakościowy wyższy niż w tamtych czasach. W 1988 r. Połączyli siły z dwoma pozostałymi założycielami, Alfredo Vidaurre i Pedro Grand, którzy wnieśli swoje własne uzupełniające się umiejętności i wiedzę. I tak narodził się Montes.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE