Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Balvenie Whisky
    Balvenie Whisky

Sklep Bachus - Balvenie Whisky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Właściciel - Balvenie Whisky , William Grant & Sons

Balvenie Distillery – destylarnia single malt whisky, znajdująca się w rejonie Speyside dokładnie w  Dufftown w Szkocji. Balvenie założona w 1892 roku przez William Grant.

 

Balvenie Destylarnia pozostaje w szczególnym wyróżnieniu od dnia gdy 2006roku podczas konkursu jakości Whisky International Spirits Challenge, Balvenie została odznaczona złotymi medalami za następujące whisky: Founder’s Reserve 10 Year Old, DoubleWood 12 Year Old, NewWood 17 Year Old, PortWood 21 Year Old, Thirty oraz Portwood 1991. To największa pula złotych medali zdobytych w jednym roku przez jednego producenta w historii konkursu. The Balvenie nazwa whisky pochodzi od nazwy zamku zbudowanego w XIII wieku. Historia zamku i jego właścicieli ściśle związana jest zarówno z produkcją whisky, jak również z historią Dufftown. Nazwa miasteczka wzięła się od imienia XVII wiecznego pana na Balvenie, Aleksandra Duff of Braco, natomiast czerwona róża składana co roku w charakterze kontrybucji królowi Jakubowi II do dnia dzisiejszego widnieje na etykiecie Balvenie. Whisky The Balvenie, pochodzące ze szkockiej destylarni w Dufftown, każdego roku jest  wielokrotnie doceniane za doskonałą jakość w prestiżowych  konkursach. Destylarnia w Dufftown stosuje tradycyjne metody produkcji whisky: proces zmiękczania, kiełkowania ziaren oraz osuszania dymem torfowym. Procesem selekcji i tworzeniem niepowtarzalnej whisky The Balvenie zajmuje się Malt Master czuwający nad wyborem jedynie tych beczek, które kryją w sobie wyjątkową whisky o wyczuwalnych nutach miodu, wanilii, dębu.


W maju 2013 r. Firma The Balvenie Whisky rozpoczęła sprzedaż swoich potrójnych beczek. Te whisky dojrzewają w trzech różnych rodzajach beczek: niedopałki sherry Oloroso, beczki po pierwszym napełnieniu i tradycyjne beczki po whisky. Można je scharakteryzować subtelnymi smakami przypraw i miodu. W tym zakresie są:

 

The Balvenie Triple Cask 12 Year Old

The Balvenie Triple Cask 16 Year Old

The Balvenie Triple Cask 25 Year Old

 

Edycje Whisky Balvenie :

 

 

The Balvenie Founder's Reserve 10 Year Old

The Balvenie DoubleWood 12 Year Old

The Balvenie Signature 12 Year Old

The Balvenie Single Barrel 15 Year Old

The Balvenie Islay Cask 17 Year Old

The Balvenie RumCask 17 Year Old

The Balvenie SherryWood 17 Year Old (edycja limitowana)

The Balvenie NewWood 17 Year Old (edycja limitowana)

The Balvenie NewOak 17 Year Old (edycja limitowana)

The Balvenie PortWood 21 Year Old

The Balvenie Thirty

The Balvenie Cask 191, Aged 50 Years

The Balvenie PortWood 1993

The Balvenie Vintage Cask

The Balvenie 1968 Vintage

The Balvenie 1969 Vintage

The Balvenie 1971 Vintage

The Balvenie 1972 Vintage

The Balvenie 1974 Vintage

The Balvenie 1975 Vintage

The Balvenie 1976 Vintage

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE