Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Cellers Scala Dei Priorat
    Cellers Scala Dei Priorat

Sklep Bachus - Cellers Scala Dei Priorat

 

 

 

 

 

 

 

 

Już w 1775 brytyjski podróżnik Henry Swinburne stwierdził, że w regionie Priorat można tworzyć najlepsze wino zbierając grona rosnące w górach kartuzów". Minęło ponad dwieście lat i nadal w górach są uprawiane z winnice, z których produkowane są doskonałe wina, surowiec o uznanej jakości zarówno przed jak i obecnie. Przez kilkaset lat uprawa winorośli była praktykowana w niektórych posiadłości Cellers d'Scala dei. Priorat to tereny, na których przez wieki zachowały się winorośle, ponieważ uzyskane winogrona zawsze były niekwestionowane. Winogrona, z których pochodzą wina Cellers Scala Dei pochodzą z winnic, które mają ponad sześćdziesiąt lat, uprawiane na terror sześćdziesiąt hektarów bazując głównie na szczepach Grenache i Carignan, podzielonych na 42 różnych parcelach działek które są nieduże. Działki położone między 400 a 800 metrów nad poziomem morza, co sprawia, że Cellers Scala Dei ​​ma jedne z najwyższych winnic w Prioracie. Istnieją trzy rodzaje ciał stałych (łupki, gliny i gleby wapienne), wszystko to pozwala na szeroki zakres odcieni w produkcji win. Cellers Scala Dei tworzy wina najwyższej klasy światowej.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE